השוואה של עדשות KAENON SR-91 לזכוכית, לפוליקרבונט ול- CR-39 

משקפי שמש עם עדשות מקוטבות הומצאו מחדש והפכו למושלמות עם יצירת SR-91®

הזכוכית לא היתה חזקה מספיק. פוליקרבונט לא היה ברור וצלול לראות דרכו. שני החומרים לא הצליחו לספק רמות כהות (העברת אור ) מגוונות לצרכים שונים. אז כאן אנו החלטנו לפתח את משהו ייחודי משלנו שונה לגמרי, עדשות מקוטבות למשקפי שמש חדשות. משהו עם איכות אופטית מעל כולם. ועדיין מן הזכוכית הטובה ביותר, ועדיין קל ביותר במשקל, חזק ועמיד כמו פוליקרבונט, הכל רק מן החומרים באיכות הטובה ביותר. אין פשרות, אין קיצורי דרך.

ובאמת, רק SR-91 של Kaenon יש לה את התכונות שהן מתעלות מעל כולן בכל המאפיינים: צלילות ובהירות בחווית הראייה, עמידות לפגיעות חיצון, הפחתת אור מסנוור, ועמידות לאורך זמן רב.... והכל במשקפיים עם עדשות קלות ביותר.

אבן הפינה של Kaenon Polarized היא ללא ספק טכנולוגית העדשות המהפכנית. 

העדשות של קיינון מעניקות הגנה ומסננות 100% מפני קרני שמש מסוג UVA & UVB

משקפי שמש רגילים אמנם מפחיתים בהירות, אך הם לא חוסמים בהק. הבהק הינו אור מוחזר מרוכז המגיע משמשות של מכוניות, מים, שלג, חול, כבישים או כל משטח אחר, והוא מסנוור ומכאיב. גם בימים אביכים ומעוננים הבהק ישנו. הבהק המוחזר ממשטחים כגון כביש חלק או מים רגועים בדרך כלל מקוטב במאוזן. עדשות מקוטבות חוסמות את האור המקוטב במאוזן עם מקטבים מאונכים בתוך העדשות. עדשות מקוטבות נותנות ראיה דינאמית, בהירות גבוהה יותר, עומק שדה רב יותר וצבעים חיוניים יותר.


עדשות זכוכית
עמידות נמוכה לפגיעות חיצון על אף שעדשות זכוכית יש להן איכות אופטית גבוהה, הן כבדות והן מתנפצות בקלות. יש לך רק זוג עיניים אחד, האם אינך צריך להגן עליהן?


CR-39
עמידות נמוכה לפגיעות חיצוניות. חומר פלסטי שניסה לשפר את עדשות הזכוכית על ידי משקלו הקל, אך נשאר מאד פגיע לשבירה או ניפוץ. ואז שוב נשאלת השאלה, האם אינך צריך להגן על עינייך?

עדשות פוליקרבונט
איכות אופטית גרועה /משקפי שמש עם עדשות פוליקרבונט מציעות עמידות לפגיעות חיצון ומשקל קל, אבל באופן יחסי הן מציעות איכות אופטית גרועה. משקפי השמש שלך צריכות לשפר את חווית הראייה שלך, ולא לפגוע בה.

בניגוד לחברות מתחרות בשוק, אשר איכות הקיטוב יורדת כאשר העדשה קלת משקל  (Polycarbonate), או לחילופין כאשר העדשה היא זכוכית שבירה וכבדה, טכנולוגיית הקיטוב (POLARIZATION) של Kaenon Polarized (חומר העדשות SR-91) מתאפיינת בשילוב נדיר של קלות מרבית, עמידות וחדות ראיה יוצאת דופן. יחד עם איכות העדשה, המבנה ההנדסי של המסגרת מעניק התאמה אינטואיטיבית לכל גולגולת, גמישות מרבית ועמידות, יחד הם יוצרים מוצר ייחודי המשלב קלות, איכות ואופנה. יתרונות אלו הביאו ליצירת משקפי ספורט מעולים לשימושם של ספורטאים ואתלטים בקנה מידה עולמי.


SR-91® של KAENON POLARIZED

חווית ראייה: עם חדות אופטית חדה כלהב + עמידות לפגיעות חיצון + משקל קל. SR-91® הן העדשות היחידות המאופיינות בהפחתת אור מסנוור שאין לה תקדים, עמידות לפגיעות חיצון, רזולוציה אופטית גבוהה, משקל קל, ועמידות לאורך זמן רב.
למה לך להסתפק בפחות?

חומר העדשות SR-91  של KAENON POLARIZED מהווה את היסוד לעדשות המקוטבות הטובות ביותר בעולם.

SR-91 לא עשוי מזכוכית, או מפולי קרבונט, או CR-39, אלא מחומר מהפכני בחדשנותו המיועד לעדשות מקוטבות.