31 Jan
31Jan


KAENON יצרנית מובילה של משקפי שמש מקטבים, מציגה בגאווה את החידוש האחרון בטכנולוגיית עדשות מקוטבות עם ה- SR-91ULTRA™ החדשות שלה- עדשה חדה, קלה וחזקה יותר שעושה הרבה מעבר להעצמת צבע וניגודיות, ומספקת הפרדת צבע ברמה שלא נראתה כדי שתחווה יותר עומק ופרטים של העולם מסביבך. עדשת SR-91ULTRA™ מספקת חוויה ויזואלית שעוצבה לעזור לך לראות יותר מהמגוון הרחב של צבע שמציג עולם הטבע. עדשת SR-91ULTRA™ היא עליית מדרגה משמעותית בעולם משקפי השמש המקטבות.

 

כחלוצה בפיתוח סטנדרטים חדשים בתעשיית המשקפיים, טכנולוגיית העדשות SR-91ULTRA™ של Kaenon פורצת דרך בתחום העדשות לביצועים גבוהים עם טכנולוגיית עדשות מסחרית חדשה וייחודית- תוצר של מחקר ארוך של החוויה הוויזואלית בים וביבשה. ממחקר זה התפתחה עדשת עילית  שמעצימה עומק וחדות באמצעות סינון של אור צהוב בעייתי מספקטרום הצבע.

 

“SR-91ULTRA™ עוצבה ונבנתה עבור אנשים שמבלים את זמנם בחוץ. באמצעות טכנולוגיית SR-91ULTRA™ אנחנו מספקים חוויה עוצמתית כדי לעזור לאנשים לראות צבע ועומק בצורה טובה יותר". אמר מנכ"ל Kaenon העולמית . "ה- SR-91ULTRA™ מסנן אורכי גל מסוימים שגורמים לבלבול צבע. באמצעות כיוונון עדין של הצבע הנכנס, ה- SR-91ULTRA™ מספק יותר חדות, יותר עומק וצלילות שאין שווה לה, ומאפשר לעיניך לראות יותר ממה שלטבע יש להציע".

  

ה- SR-91ULTRA™ שוחררה במספר דגמי Kaenon נבחרים וניתן להשיגה בשלוש גווני עדשה- ULTRA Grey, ULTRA Brown, - ULTRA Pacific Blue Mirror.

לצד זיהוי צבע שאין כדוגמתו, עוד יתרונות של טכנולוגיית העדשות SR-91ULTRA™ כוללים:

  • ציפוי מקטב שמנטרל 99% מהבהק
  • חומרי עדשה  המשתווים בשקיפותם לזכוכית מינרלית מעולה
  • הגדלת הניגודיות המאפשרת למשתמש לראות עצמים באופן ברור יותר
  • עמידות בפני פגיעות והגנה אולטימטיבית למשתמש באורח חיים פעיל
  • ציפוי דוחה שמן ולחות קדמי ואחורי
  • ציפוי אחורי מונע השתקפות
  • חסימה של עד 90% מאור ה- HEV הכחול הידוע כמאמץ את עיניים ופוגע בשרירים
  • חוסם 100%  מקרני הUVA, UVB, UVC ואור אולטרה-סגול עד 400  ננומטר הידוע כמזיק לעין


משקפי שמש עם עדשות מקוטבות הומצאו מחדש  והפכו למושלמות עם יצירת SR-91®

הזכוכית לא היתה חזקה מספיק. פוליקרבונט לא היה ברור וצלול לראות דרכו. שני החומרים לא הצליחו לספק רמות כהות (העברת אור ) מגוונות לצרכים שונים. אז כאן אנו החלטנו לפתח את משהו ייחודי משלנו שונה לגמרי, עדשות מקוטבות למשקפי שמש חדשות. משהו עם איכות אופטית מעל כולם. ועדיין מן הזכוכית הטובה ביותר, ועדיין קל ביותר במשקל, חזק ועמיד כמו פוליקרבונט, הכל רק מן החומרים באיכות הטובה ביותר. אין פשרות, אין קיצורי דרך.

ובאמת, רק SR-91 של Kaenon יש לה את התכונות שהן מתעלות מעל כולן בכל המאפיינים: צלילות ובהירות בחווית הראייה, עמידות לפגיעות חיצון, הפחתת אור מסנוור, ועמידות לאורך זמן רב.... והכל במשקפיים עם עדשות קלות ביותר.

חדות החווית הראייה – כלהב חד

רק עדשות זכוכית יכולות להתחרות עם התכונות של משקפי שמש SR-91® של Kaenon.
אך כאן הדימיון ביניהן נעצר, התכונות של SR-91 הן משקל קל ביותר ועמידות לפגיעות חיצון.

משקל קל ביותר ועדשות דקות
משקפי השמש SR-91® יש להן חוזק גבוה ביחס למשקלן. וזה בפועל מתבטא בנוחות כאשר הן בשימוש בפרקי זמן ממושכים.

עמידות לשריטות מעל כולן
בעוד שום דבר אינו "עמיד לשריטות", SR-91® עשוי מחומר עמיד במיוחד, המאופיין בעמידות עליונה לשריטות שניתן להשוות לעדשות הפוליקרבונט.

אינן מעבירות את האור המסנוור
משקפי השמש של האקסקלוסיביות Kaenon הן מכילות פטנט רשום על העדשות המקוטבות, הן מפחיתות את האור המסנוור עד ל99.9% ובו זמנית הן מוטבעות אל תוך העדשה. כסרט דק בעובי של 30 מיקרון בלבד, המוטבע על העדשה, מהונדס כך שהוא יאחז עם החומר של העדשה SR-91® ויוטבע בה.

עמידות לפגיעות חיצון
משקפי השמש SR-91® נוצרו כאשר אחד מן הביצועים הנדרשים מלכתחילה היה: משקל קל במיוחד, ועמידות ופגיעות חיצון. SR-91 עלו מעל המדד: ANSI Z.87.1 לעמידות גבוהה. אלו המשקפיים עם העדשות האופטימאלית בעמידות לפגיעות חיצון.
ואלו המשקפיים האולטימטיביות לכל מצב שבו נחוצה הגנה.

הדור הבא של טכנולוגיית משקפי שמש מקוטבות.מהונדס מחדש, באופן היסודי ביותר.

משקפי השמש המקוטבות של Kaenon אינן מוגבלות בהרבה חוקים. ולמעשה, ניתן לראות את המוצרים של מותג זה בכנסים רבים, חולף על פני אנשים מוכרים ופחות מוכרים. בכל מקרה, יש רק חוק אחד שהוא המגבלה של Kaenon לגביי משקפי השמש שלה והוא למסגר בתוך המסגרות שלה רק את העדשות האיכותיות ביותר. וחוק זה נשמר מאז יומה הראשון.
SR-91® היא עדשה המתעלה מעל הסטאנדרטים של Kaenon . SR-91 היא העדשה המקוטבת היחידה בעולם שמאופיינת בשילוב הלא מתפשר של צלילות ובהירות בחווית הראייה, הפחתת 99.9% מן האור המסנוור, משקל קל במיוחד, עמידות לפגיעות חיצון – מעל הרגיל, ועמידות לשריטות. התוצאה הייחודית היא משקפי שמש עם עדשות מקוטבות שמייצרות תפיסת עומק מדויקת, ייצוג גוונים אותנטי, ושיפור וחידוד בהגדרת הפרטים.

רק משקפי השמש עם עדשות SR-91 מאופיינות בכל התכונות שלא נכתבו, או נחוו קודם, ובנוסף, הן עדשות מקוטבות מתקנות. רק משקפי השמש של Kaenon המקוטבות יכולות להציע רמת ביצועים כזו גבוהה, וסגנון – זה משהו שאנו קוראים לו 'ביצוע דה-לוקס' Luxury Performance™. משהו שהמשתמשים הקבועים של משקפי השמש שלנו וגם מעבדות לא תלויות שבדקו ובחנו את מוצרינו, אומרים שהוא: "לא יאומן". אבל אנחנו לא דורשים ממך להאמין לנו, בדוק זאת בעצמך, אנו מזמינים אותך לבדוק את משקפי השמש שלנו מול כל משקפי שמש אחרות הקיימות בשוק. אנחנו בטוחים שאתה בעצמך תראה ותיווכח בעליונות של משקפי שמש SR-91.

הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.