מוצרים בסל הקניות
משקפי שמש - לוגו
הזמנות באתר או במשרדי היבואן בתל אביב | טל: 03-3760637  KAENON - משקפי שמש מקוטבים הטובים בעולם
 
 

 
 


הנחות מיוחדות לכוחות הביטחון, יחידות הצלה, יחידות מובחרות בצה"ל, שרות הביטחון, ספורטאים אולימפיים ומצילים בחופי ישראל

 
 
קיינון פולרייזד משיקה טכנולוגיית עדשה מתקדמת- SR91 ULTRA

 
 
כיצד לנקות את העדשות המקוטבות

 
 

 
הנחות מיוחדות לכוחות הביטחון יחידות הצלה, ויחידות מובחרות 

 


יבוא ושיווק בלעדי
Kaenon Polarized Israel
האתר מאובטח ועומד בכל התקנים
הבינלאומיים: PCI, DSS.

אודות KAENON 

אודות KAENON

דף הבית >> אודות KAENONאודות קנון פולריזד - KAENON POLARIZED

Kaenon Polarized הוקמה בשנת 2001 על ידי אתלטים מצליחים מארה"ב ובכירים בתעשיית האופטיקה, והחלה לשווק מותג חדש ברשת הפצה מגוונת בארה"ב ובעולם כולו. Kaenon Polarized הוא מותג הקיטוב הראשון היוצר קיטוב ברמות העברת אור (Light Transmission Levels) שונות.

מייסדי  Kaenon Polarized קליפורנים מקומיים שהקריירה שלהם מונעת על ידי התשוקה שלהם לספורט ולאופטיקה בתחום הספורט .
 
אבן הפינה של Kaenon Polarized היא ללא ספק טכנולוגית העדשות המהפכנית.

משקפי שמש רגילים אמנם מפחיתים בהירות, אך הם לא חוסמים בהק. הבהק הינו אור מוחזר מרוכז המגיע משמשות של מכוניות, מים, שלג, חול, כבישים או כל משטח אחר, והוא מסנוור ומכאיב. גם בימים אביכים ומעוננים הבהק ישנו. הבהק המוחזר ממשטחים כגון כביש חלק או מים רגועים בדרך כלל מקוטב במאוזן. עדשות מקוטבות חוסמות את האור המקוטב במאוזן עם מקטבים מאונכים בתוך העדשות. עדשות מקוטבות נותנות ראיה דינאמית, בהירות גבוהה יותר, עומק שדה רב יותר וצבעים חיוניים יותר.

בניגוד לחברות מתחרות בשוק, אשר איכות הקיטוב יורדת כאשר העדשה קלת משקל (Polycarbonate), או לחילופין כאשר העדשה היא זכוכית שבירה וכבדה, טכנולוגיית הקיטוב של Kaenon Polarized (חומר העדשות SR-91) מתאפיינת בשילוב נדיר של קלות מרבית, עמידות וחדות ראיה יוצאת דופן. יחד עם איכות העדשה, המבנה ההנדסי של המסגרת מעניק התאמה אינטואיטיבית לכל גולגולת, גמישות מרבית ועמידות, יחד הם יוצרים מוצר ייחודי המשלב קלות, איכות ואופנה. יתרונות אלו הביאו ליצירת משקפי ספורט מעולים לשימושם של ספורטאים ואתלטים בקנה מידה עולמי.

Kaenon Polarized, מונעים מרוח התחרות והשלמות וממשיכים לחדש ולשנות את שוק משקפי השמש ולקחת אותו קדימה בכל פעם מחדש.

ע"י יצירת שכבת קיטוב ייחודית, נבנתה טכנולוגיה בעלת יעילות קיטוב מירבית השולטת על כמות האור שעובר דרך העדשה לעיני המרכיב. טכנולוגיה מהפכנית זו משולבת עם שלוש גווני עדשה תכליתיים שפותחו על ידי Kaenon: אפור, נחושת וצהוב. האפור הוא גוון טבעי, הנחושת משפר צבעים; שניהם קיימים בשלוש רמות העברת אור שונות - 12% (הכהה ביותר), 28% (LTL™ בינוני) והבהיר ביותר, ו 50% בנחושת. הצהוב קיים ברמת העברת אור אחת של 35%, שילוב ייחודי של גוון משפר צבעים ו LTL ליצירת חדות גבוהה יותר.

Kaenon Polarized שיפרה את טכנולוגיה העדשות האופטיות שלה על ידי הכנת עדשות מהחומר המהפכני SR-91, לעטיפת אלמנט הקיטוב . השילוב הבלעדי של SR-91 של Kaenon  מהווה את היסוד לעדשה המקטבת הטובה בעולם. לא רק שהעדשות של Kaenon Polarized עומדות בדרישות של ANSI Z.87.1 לעמידות במסה גבוהה, אלא גם שמעבדות COLTS נתנו למוצר של Kaenon Polarized דירוג חדות ובהירות אופטית בציון 40 במבחן ההבחנה / כושר ההפרדה. זהו הדירוג הגבוה ביותר שניתן לקבל במבחני Z.87.1. SR-91 הוא לא פוליקרבונט, CR-39, או זכוכית. הוא מהפכני.

בהיותם בנויים עם התחשבות בדרישות אתלטיות, Kaenon Polarized כבר מוכיחים את עליונותם האופטית וביצועיהם הגבוהים עם רשימה מרשימה של אתלטים בינלאומיים הבוחרים להרכיב את Kaenon בתנאים הקשים ביותר.  ספורטאים מהשורה הראשונה נהנים מהשימוש במשקפי Kaenon Polarized בתחומי ספורט מגוונים כגון: גולף, גלישה, שייט, מרוצי מכוניות, קיאקים, טיפוס הרים ועוד.
 


 

eyewear © הזכויות שמורות  דף הבית  אודות האתר  חדשות  OUTDOOR  שאלות  משקפי שמש  מבצעים  תגובות  אחריות  מעבדה  צור קשר  מאמרים - תנאי שימוש -  יבוא ושיווק בלעדי : KAENON ISRAEL  
לייבסיטי - בניית אתרים