מוצרים בסל הקניות
משקפי שמש - לוגו
הזמנות באתר או במשרדי היבואן בתל אביב | טל: 03-3760637  KAENON - משקפי שמש מקוטבים הטובים בעולם
 
 

 
 


הנחות מיוחדות לכוחות הביטחון, יחידות הצלה, יחידות מובחרות בצה"ל, שרות הביטחון, ספורטאים אולימפיים ומצילים בחופי ישראל

 
 
קיינון פולרייזד משיקה טכנולוגיית עדשה מתקדמת- SR91 ULTRA

 
 
כיצד לנקות את העדשות המקוטבות

 
 

 
הנחות מיוחדות לכוחות הביטחון יחידות הצלה, ויחידות מובחרות 

 


יבוא ושיווק בלעדי
Kaenon Polarized Israel
האתר מאובטח ועומד בכל התקנים
הבינלאומיים: PCI, DSS.

יתרונות הקיטוב 

יתרונות הקיטוב

דף הבית >> יתרונות הקיטוב

 יתרונות הקיטוב ? (POLARIZATION)

למה קיטוב?

משקפי שמש רגילים אמנם מפחיתים בהירות, אבל הם לא חוסמים בהק. הבהק נמצא בכל מקום - זהו אור מוחזר מרוכז, המגיע משמשות של מכוניות, מים, שלג, חול, כבישים או כל משטח אחר, והוא מסנוור ומכאיב. גם בימים אביכים ומעוננים, הבהק ישנו.

הבוהק המוחזר ממשטחים כמו כביש חלק או מים רגועים בד"כ מקוטב במאוזן. עדשות מקוטבות חוסמות את האור המקוטב במאוזן עם מקטבים מאונכים בתוך העדשות.

אחד הדברים הראשונים אליהם שמים לב בעדשות מקוטבות POLARIZED, הוא ההפחתה בכיווץ העיניים. הכיווץ גורם לעייפות העיניים ולמתיחות. בנוסף, לבהק השפעה מצטברת. בעיות ראיה רבות המקושרות בדרך כלל לנהיגה לילית, נובעות לא רק מהיכולת לראות בלילה, אלא גם בהשפעה המאוחרת של החשיפה לבהק בשעות היום.


 


עדשות מקוטבות נותנות ראיה דינאמית, בהירות גבוהה יותר, עומק שדה רב יותר וצבעים חיוניים יותר.

קודם כל, רעיון קיטוב העדשות אינו חדש. הוא קיים כבר כמעט שני עשורים, אבל עד לאחרונה יושם רק בכוונות, משקפות ומצלמות יוקרתיות. זאת בעיקר עקב העובדה שעד לאחרונה, תהליך הייצור של עדשה מקוטבת היה יקר מאוד וגזל זמן רב. עם ההתפתחויות בתחום האופטיקה, זה כעת מעשי ומשתלם ליישם תהליך קיטוב זה למשקפי שמש, ובמקרים מסוימים גם למשקפי ראיה. הקיטוב, לפי ההגדרה, פירושו שהזכוכית עוברת תהליך המיישר את המולקולות שבה לכיוון אחד, ובכך הוא מנטרל את שבירת האור ומפחית במידה ניכרת את הבהק הגלוי. זו הפחתת הבהק הזו שיוצרת את הרושם של "ראייה מתחת למים". על ידי הסרת השתקפות הבהק, המרכיב מקבל תמונה ברורה יותר ושדה ראיה רחב יותר, מעל ומתחת למים. כמובן, תנאי התאורה בכל יום יקבעו בדיוק כמה יעילים המשקפיים. כשהשמש במרכז השמיים, המרכיב מקבל את התוצאות הטובות ביותר האפשריות עם משקפיים כאלה, כיוון שרוב האור מכוון כלפי מעלה, ולא בזווית בה הוא יבריק ישירות על העדשות, כמו בזמן הזריחה או השקיעה.

הגלים של קרינת השמש חודרים דרך האויר באופן בלתי פוסק ומגיעים אל עינינו, מכל זווית שהיא. מבין גלי אור אלו, הכי מעוורים ומעוותים הם אלו המשתקפים אלינו מכל משטח שהוא, כגון: מים, אספלט, שלג, ערפל, וכדו'. כאשר זה מתרחש, גלי אור שהיו קודם מפוזרים ובלתי מאורגנים הופכים לממוקדים ולכח מעוור, שאנו קוראים לו "אור מסנוור", והוא גורם לעיניים שלנו לפזול.

Kaenon’s SR-91® polarized lenses עדשות מקוטבות חוסמות מעל 99.9% של האור המסנוור מפני שהן באופן מיוחד מתוכננות עם הרכיב של הקוטביות שהוא פטנט רשום של Kaenon, הוא באופן שלא יאומן, דק מאד, 30 מיקרון, ובאופן מושלם הוא מוטמע בתוך העדשות של משקפי השמש כך שאין אפשרות שהוא יישחק או יישרט, מן העדשה, שאליה הוא מחובר.

התוצאה היא: העדשות של משקפי השמש שלKaenon Polarized SR-91 , שהן משקפי שמש מקוטבות, חוסמות באופן מעשי את כל האור המסנוור והמזיק, ויוצרות ראות חדה ברורה, עם תפיסת עומק מרחבית מדוייקת ביותר, וייצוג אמיתי ביותר לכל גווני הקשת. ובנוסף הן מצטיינות באופן ייחודי במשקל קל, ועמידות בפני פגיעה ושחיקה.


עדשות מקטבות  (POLARIZED)

עדשות מקטבות מיוצרות על ידי הכנסת שכבת סרט מקטבת בין שתי עדשות פלסטיק או זכוכית דקות. עדשות מקטבות שונות מאוד מעדשות אחרות. בעוד עדשות אחרות רק מפחיתות בהק, עדשות מקוטבות מפחיתות את בהק עם הגוון שבהן, ובאותו זמן גם מנטרלות חלק מהבהק המוחזר על ידי פעולת הקיטוב. המילים מנטרלות ומוחזר חשובות. משקפי שמש רגילים יכולים להפחית בהק מוחזר וישיר, אבל הן לא יכולות לנטרל אותו - רק עדשות מקוטבות יכולות לעשות זאת. עדשות מקוטבות מנטרלות חלק מהבוהק המוחזר ממשטחים חלקים כמו מים, זכוכית, כבישים מהירים, מכסי מנוע של כלי רכב, וכו'. עם זוג עדשות מקוטבות, תוכל להסיר חלק מהבהק על פני שטח המים, וכך ממש לראות מתחתיהם. תוכל לראות לתוך מכוניות אחרות טוב יותר, מכיוון שפעולת הקיטוב מנטרלת חלק מהבהק המוחזר מהחלונות.


למה עדשות SR91 מקטבות של קנון טובות כל כך לנהיגה ולשייט?

בנהיגה, בהק רב מוחזר מלוח המחוונים, מכסה המנוע, הכביש, השלג, החול, בנייני זכוכית וכו'. פעולת הקיטוב מנטרלת את רוב הבהק הזה לנוחות רבה יותר. על המים או על השלג, הבהק המוחזר מהווה חלק משמעותי מהבהק הגלוי, ועדשות מקטבות ינטרלו אחוז ניכר מבהק מוחזר זה. התרשימים בהמשך מדגימים את פעולתם של מסננים מקטבים. העדשות של קיינון מעניקות הגנה ומסננות 100% מפני קרני שמש מסוג  UVA & UVB

היתרונות הייחודיים של הקוטביות

בים הפתוח

היתרונות: העלמת האור המסנוור המשתקף מפני המים. וזה משפר באופן ניכר את תפיסת העומק. ואת היכולת לראות את המרקם של פני המים. וגם את היכולת לראות מתחת לפני המים. זוהי בהירות וצלילות בראות שאין לה שום מתחרה, המשולבת בעמידות לפגיעות חיצוניות.

במים רדודים

היתרונות: העלמת האור המסנוור המשתקף מפני המים, מסיפון הסירות, ומן המפרש. מעמיק תפיסה מרחבית. משפר את היכולת לראות דגים או סיכונים מתחת לפני המים. SR-91® - מביא אלייך בהירות וצלילות בראות שאין שווה לה, המשולבת עם עמידות מפגיעה או שחיקה, הפחתת אור מסנוור, ומשקל קל.

בשלג

היתרונות: העלמת האור המסנוור מסתקף במיוחד מן המשטחים של שלג וקרח. משפר את היכול לראות אי אחידות בפני השטח של השלג (כגון: כל גבשושיות שניתן להיתקל בהן, סדקים, או אבקת קרח). היכולת לראות טוב יותר מכשולים טבעיים או פסולת כגון: סלעים, או מקלות.
SR-91® - מביא אלייך חדות בראות שאין מתחרה לה, המשולבת בעמידות לפגיעות, ומשקל קל.

לחברת Kaenon יש פטנט רשום, SR-91® שהן עדשות מקוטבות, שהוכיחו עצמן כמתפקדות ללא רבב, בכל סביבה ומצב. אין עדשות אחרות המציעות חדות שכזו וראייה צלולה וברורה, ועמידות לפגיעות חיצוניות. והפחתה באור המסנוור ועם זאת משקפי השמש קלות במיוחד.
הפחת את האור המסנוור, ותתחיל לראות את מה שעד היום לא יכולת לראות.

בנהיגה


פעולת הקיטוב בנהיגה מנטרלת את רוב הבהק הזה לנוחות רבה יותר. הבהק המוחזר מהווה חלק משמעותי מהבהק הגלוי, ועדשות מקטבות ינטרלו אחוז ניכר מבהק מוחזר זה. התרשימים בהמשך מדגימים את פעולתם של מסננים מקטבים. העדשות של קיינון מעניקות הגנה ומסננות 100% מפני קרני שמש מסוג  UVA & UVB

eyewear © הזכויות שמורות  דף הבית  אודות האתר  חדשות  OUTDOOR  שאלות  משקפי שמש  מבצעים  תגובות  אחריות  מעבדה  צור קשר  מאמרים - תנאי שימוש -  יבוא ושיווק בלעדי : KAENON ISRAEL  
לייבסיטי - בניית אתרים