מוצרים בסל הקניות
משקפי שמש - לוגו
הזמנות באתר או במשרדי היבואן בתל אביב | טל: 03-3760637  KAENON - משקפי שמש מקוטבים הטובים בעולם
 
 

 
 


הנחות מיוחדות לכוחות הביטחון, יחידות הצלה, יחידות מובחרות בצה"ל, שרות הביטחון, ספורטאים אולימפיים ומצילים בחופי ישראל

 
 
קיינון פולרייזד משיקה טכנולוגיית עדשה מתקדמת- SR91 ULTRA

 
 
כיצד לנקות את העדשות המקוטבות

 
 

 
הנחות מיוחדות לכוחות הביטחון יחידות הצלה, ויחידות מובחרות 

 


יבוא ושיווק בלעדי
Kaenon Polarized Israel
האתר מאובטח ועומד בכל התקנים
הבינלאומיים: PCI, DSS.

לא רק בקיץ ולא רק בשעות היום: אפילו כשרצים בלילה, מתברר, צריך משקפי שמש 

לא רק בקיץ ולא רק בשעות היום: אפילו כשרצים בלילה, מתברר, צריך משקפי שמש

דף הבית >> תפריט עליון >> חדשות >> לא רק בקיץ ולא רק בשעות היום: אפילו כשרצים בלילה, מתברר, צריך משקפי שמש


לא רק בקיץ ולא רק בשעות היום: אפילו כשרצים בלילה, מתברר, צריך משקפי שמש

מאת דנית ניצן (הארץ)

כשפוגשים בקבוצות של רצים, הולכים או רוכבי אופניים, פוגשים בדרך כלל גם במבטם האטום, המוסווה מאחורי משקפי שמש כהים. משקפי השמש הם פריט הכרחי למי שיוצא לפעילות כלשהי במשך היום, ולא מדובר רק ברצים ורוכבים, אלא גם בטיילים, שוטרים, מאבטחים, דוורים ואנשים הנמצאים בחוץ רוב היום. מי שרץ לאורך הים או משיט קיאק בנהר זקוק להגנה רבה במיוחד מפני קרני השמש, שכן נזקן גדל בשל החזר הקרניים במים. אפילו מי שרוכב בשעות הערב או הלילה נזקק למשקפי שמש, שכן אורות כלי הרכב החולפים בכביש במהירות יכולים לסנוור ולסכן.

למותגי משקפי השמש האהודים על ספורטאים (של אוקלי, נייקי, רודי פרוג'קט, וחברות נוספות) מצטרף המותג האמריקאי הפופולרי קנון (KAENON). המסגרות של משקפי השמש האלה דומות יותר למסגרות מעוצבות של משקפיים רגילים, ויש מגוון רב של עיצובים ודגמים כך שאפשר להימנע מ"מראה המאבטח" שיוצרות מסגרות הפלסטיק השחורות והעדשות הכהות, השכיחות בקרב ספורטאים. בין העיצובים מסגרות פלסטיק, מתכת וטיטניום ומסגרות עדינות כמו של יושבי משרדים. הצבעים מגוונים ויש עיצובים נשיים וגבריים. על העדשות יש שכבת מגן המונעת הצטברות מים; המים (או הזיעה) מחליקים הצדה.

המסגרות עשויות חומרים חדישים, בהם TR90, חומר גמיש וקל המבוסס על ניילון. משולבת בו תרכובת גומי שאמורה לשפר את האחיזה על פניו המיוזעות של מרכיב המשקפיים.

עדשות המשקפיים הן עדשות מקטבות (POLARIZED) הבנויות משבע שכבות. שתי השכבות החיצוניות, מבפנים ומבחוץ, אמורות לחסום מים ולמנוע היווצרות בועיות של גשם, שלג או זיעה. שתי השכבות הבאות, מבפנים ומבחוץ, עמידות מפני שריטות. אחריהן שתי שכבות פנימיות מחומר שנקרא hard cover, העמיד בפני מכות. העדשה הפנימית היא העדשה המקטבת, המסננת את אור השמש ואת הקרינה. אותה שכבה גם מונעת את הסינוור הפנימי שנגרם מהחזר אור בתוך המשקפיים עצמם.

בין העדשות, עדשות כהות שחוסמות 88% מהאור. הן מתאימות במיוחד לשימוש בסקי, למי שעובד כל היום בחוץ, לרוכבי אופניים ולרצים למרחקים ארוכים השוהים באור היום זמן ממושך יחסית. מנגד ישנן עדשות צהובות, למי שאינם נחשפים הרבה לשמש אבל נמצאים בחוץ וזקוקים לסינון של האור. למשל, רוכבים ורצים העלולים להסתנוור מאורותיהם של כלי רכב שנוסעים לצדם או מאורות הרחוב. העדשות אינן מכהות את שדה הראייה אבל חוסמות את הסינוור. 


 

 

eyewear © הזכויות שמורות  דף הבית  אודות האתר  חדשות  OUTDOOR  שאלות  משקפי שמש  מבצעים  תגובות  אחריות  מעבדה  צור קשר  מאמרים - תנאי שימוש -  יבוא ושיווק בלעדי : KAENON ISRAEL  
לייבסיטי - בניית אתרים