מוצרים בסל הקניות
משקפי שמש - לוגו
הזמנות באתר או במשרדי היבואן בתל אביב | טל: 03-3760637  KAENON - משקפי שמש מקוטבים הטובים בעולם
 
 

 
 


הנחות מיוחדות לכוחות הביטחון, יחידות הצלה, יחידות מובחרות בצה"ל, שרות הביטחון, ספורטאים אולימפיים ומצילים בחופי ישראל

 
 
קיינון פולרייזד משיקה טכנולוגיית עדשה מתקדמת- SR91 ULTRA

 
 
כיצד לנקות את העדשות המקוטבות

 
 

 
הנחות מיוחדות לכוחות הביטחון יחידות הצלה, ויחידות מובחרות 

 


יבוא ושיווק בלעדי
Kaenon Polarized Israel
האתר מאובטח ועומד בכל התקנים
הבינלאומיים: PCI, DSS.

לרגל פתיחת עונת הסקי משיק מותג משקפי השמש הספורטיביים KAENON POLARIZED קולקציית משקפי שמש לסקי 

לרגל פתיחת עונת הסקי משיק מותג משקפי השמש הספורטיביים KAENON POLARIZED קולקציית משקפי שמש לסקי

דף הבית >> תפריט עליון >> חדשות >> לרגל פתיחת עונת הסקי משיק מותג משקפי השמש הספורטיביים KAENON POLARIZED קולקציית משקפי שמש לסקי

 

לרגל פתיחת עונת הסקי משיק מותג משקפי השמש הספורטיביים KAENON POLARIZED קולקציית משקפי שמש לסקי

מותג משקפי השמש הספורטיביים KAENON POLARIZED משיק לרגל פתיחת עונת הסקי את דגם HARD KORE מתוך קולקציית חורף 2018.
משקפי השמש מתוך ליין הסקי של המותג עשויים עדשות מקוטבות המפחיתות בהירות ומונעות בהק, השתקפויות ואור חזק המשתקף מבעד למרחבים לבנים ורטובים כמו שלג ומשטחים חלקים בחורף.
קנון פולאריזד המתמחה במשקפי שמש המיועדים לשימוש בספורט אתגרי מביאה לארץ עדשה מקוטבת המאפשרת התמקדות בביצועים טובים יותר בספורט.

עדשת משקפי השמש של קנון אשר נוצרה עבור מצבי ראות קיצוניים ולעוסקים בענפי ספורט אתגרי בהם ספורט מוטורי, ימאות, גולף, סקי, פישינג ואופניים, בנויה על פטנט ה SR-91 ויודעת להלחם בבהק הגורם לסנוור באזורים פתוחים ובמשטחים חלקים ורטובים.

על ידי יצירת שכבת קיטוב ייחודית נבנתה טכנולוגיה בעלת יעילות קיטוב מרבית השולטת על כמות האור שעובר דרך העדשה לעיני המרכיב.

קנון פולאריזד שיפרה את טכנולוגיה העדשה האופטית על ידי הכנת עדשות מהחומר המהפכני SR-91, לעטיפת אלמנט הקיטוב . השילוב הבלעדי של SR-91 של קנון  מהווה את היסוד לעדשה המקטבת הטובה בעולם.

עדשות קנון עומדות בדרישות של ANSI Z.87.1 לעמידות במסה גבוהה. כמו כן משלבת עדשת קנון פולארויד קלות משקל ומסגרת ארגונומית היוצרים תאימות מלאה למבנה הראש.

בקולקציה הנוכחית מוצר העומד בציפיות הספורטאים ומאפשר התמקדות בהישגים גבוהים יותר בספורט תוך שילוב חדות, גמישות וביטחון בדגמים יצירתיים ורבגוניים.

בהיות משקפי השמש בנויים עם התחשבות בדרישות אתלטיות, בקנון כבר מוכיחים את נבדלותם האופטית וביצועיהם הגבוהים עם רשימה מרשימה של אתלטים בינלאומיים הבוחרים להרכיב את קנון בתנאים הקשים ביותר. ספורטאים מהשורה הראשונה נהנים מהשימוש במשקפי קנון בתחומי ספורט מגוונים.

בקנון מונעים מרוח התחרות והשלמות וממשיכים לחדש ולשנות את שוק משקפי השמש ולקחת אותו קדימה בכל פעם מחדש. משקפי השמש המקוטבים של קנון זכו במוצר השנה של מגזין הנחשב Magazine Outside, בתחרות בה התמודדו המותגים המובילים בעולם.
 

 

eyewear © הזכויות שמורות  דף הבית  אודות האתר  חדשות  OUTDOOR  שאלות  משקפי שמש  מבצעים  תגובות  אחריות  מעבדה  צור קשר  מאמרים - תנאי שימוש -  יבוא ושיווק בלעדי : KAENON ISRAEL  
לייבסיטי - בניית אתרים