מוצרים בסל הקניות
משקפי שמש - לוגו
הזמנות באתר או במשרדי היבואן בתל אביב | טל: 03-3760637  KAENON - משקפי שמש מקוטבים הטובים בעולם
 
 

 
 


הנחות מיוחדות לכוחות הביטחון, יחידות הצלה, יחידות מובחרות בצה"ל, שרות הביטחון, ספורטאים אולימפיים ומצילים בחופי ישראל

 
 
קיינון פולרייזד משיקה טכנולוגיית עדשה מתקדמת- SR91 ULTRA

 
 
כיצד לנקות את העדשות המקוטבות

 
 

 
הנחות מיוחדות לכוחות הביטחון יחידות הצלה, ויחידות מובחרות 

 


יבוא ושיווק בלעדי
Kaenon Polarized Israel
האתר מאובטח ועומד בכל התקנים
הבינלאומיים: PCI, DSS.

Sunglasses Polarized 

Sunglasses Polarized

דף הבית >> מאמרים >> Sunglasses Polarized

מי לא אוהב לעשות ספורט. אחת המגבלות הגדולות בזמן פעילות ספורטיבית בשטח היא הפרעת הראיה הנגרמת כתוצאה מקרני אור חזקות של השמש או אפילו מפנסי תאורת רחוב או מכוניות. בעבר היה נהוג להבליג על הפרעת הראייה מכיוון שלא היה פתרון אפקטיבי לבעיה. כיום באמצעות חבישת משקפי ספורט Polarized ניתן להשיג אימון ברמה גבוהה יותר ללא לחץ על הראיה, ללא מאמץ וללא סיכון איכות הראיה בעתיד.

מדוע צריך משקפי ספורט?

בזמן פעילות גופנית בשטח העיניים חשופות יותר לפגעים ונזקים שונים, הנגרמים כתוצאה ממאמץ יתר של העין בכדי להתמודד בזמן הימצאות באור חזק. מסתבר, כי משקפי שמש יכולים לפתור את הבעיה ולאפשר למתאמן אימון מסיבי ואיכותי יותר, אך ישנם מצבים בהם חבישת משקפי שמש שאינם משקפי ספורט מפריעה למהלך הפעילות הספורטיבית.

משקפי ספורט שונים ממשקפי שמש רגילים בעיקר במבנה שלהם. משקפי ספורט נועדו כדי לאפשר למתאמן אימון נוח ללא הפרעות ראיה, מבלי שהוא יזכור כי הוא חובש משקפי שמש.

באלו מקרים חובה להרכיב משקפי ספורט?

הספורט בו הרכבת משקפי ספורט היא ללא ספק המתבקשת ביותר הוא סקי. במהלך סקי קרני השמש חותכות את השלג והתוצאה היא סנוור חזק, ותנאי ראיה קשים ביותר, העלולים לגרות נזק לראיית הגולש ומקשים מאוד על פעילות הגלישה.

האם כל משקפי ספורט הם משקפי שמש איכותיים?

כל מותג שמכבד את עצמו ובייחוד מותגי ספורט המכבדים את עצמם מוסיפים לקולקציה השנתית שלהם לפחות שלושה או ארבעה דגמים של משקפי ספורט. ככל שמשקפי הספורט שייכים למותג גבוה ויוקרתי יותר, כך מחיר משקפי ספורט ממותגים יהיה גבוה יותר.

המחיר של משקפי ספורט ממותגים אינו מצביע באופן ישיר על איכות המשקפיים. זאת מכיוון שחברות האופטיקה והאופנה לוקחות בחשבון מראש, כי לא כל קהל הצרכנים שלהן יוכל להרשות לעצמו לרכוש עדשות משקפי ספורט איכותיות ולרוב הם יסתפקו בעדשה זולה שאינה איכותית.

מה הם משקפי ספורט Polarized?

משקפי ספורט Polarized אלו הם משקפיים מיוחדים בעלי עדשות Polarized . עדשות Polarized הן עדשות המעוצבות בטכניקת קיטוב. עדשות משקפי ספורט Polarized מאפשרות לראות ראיה חלקה וברורה יותר גם בתנאי ראיה קשים.

משקפי ספורט Polarized אינם מתאימים רק לפעילות ספורטיבית הנעשית תחת שמש חזקה. עדשות משקפי ספורט Polarized הן כל כך איכותיות שהן מאפשרות הרכבת משקפי ספורט Polarized גם בלילה.


 

מה הם  היתרונות הייחודיים של משקפי ספורט Polarized?


בים הפתוח

היתרונות: העלמת האור המסנוור המשתקף מפני המים. וזה משפר באופן ניכר את תפיסת העומק. ואת היכולת לראות את המרקם של פני המים. וגם את היכולת לראות מתחת לפני המים. זוהי בהירות וצלילות בראות שאין לה שום מתחרה, המשולבת בעמידות לפגיעות חיצוניות.

במים רדודים

היתרונות: העלמת האור המסנוור המשתקף מפני המים, מסיפון הסירות, ומן המפרש. מעמיק תפיסה מרחבית. משפר את היכולת לראות דגים או סיכונים מתחת לפני המים. SR-91® - מביא אלייך בהירות וצלילות בראות שאין שווה לה, המשולבת עם עמידות מפגיעה או שחיקה, הפחתת אור מסנוור, ומשקל קל.

בשלג

היתרונות: העלמת האור המסנוור מסתקף במיוחד מן המשטחים של שלג וקרח. משפר את היכול לראות אי אחידות בפני השטח של השלג (כגון: כל גבשושיות שניתן להיתקל בהן, סדקים, או אבקת קרח). היכולת לראות טוב יותר מכשולים טבעיים או פסולת כגון: סלעים, או מקלות.  SR-91® - מביא אלייך חדות בראות שאין מתחרה לה, המשולבת בעמידות לפגיעות, ומשקל קל.


לחברת Kaenon יש פטנט רשום, SR-91® שהן עדשות מקוטבות, שהוכיחו עצמן כמתפקדות ללא רבב, בכל סביבה ומצב. אין עדשות אחרות המציעות חדות שכזו וראייה צלולה וברורה, ועמידות לפגיעות חיצוניות. והפחתה באור המסנוור ועם זאת משקפי השמש קלות במיוחד. הפחת את האור המסנוור, ותתחיל לראות את מה שעד היום לא יכולת לראות
 

איפה ניתן להשיג משקפי ספורט Polarized?

אתר האינטרנט eyewear מספק מגוון רחב ועשיר של משקפי שמש וגם משקפי ספורט Polarized. האתר מציג משקפים איכותיים במחירים הגונים.

מאמרים נוספים

eyewear © הזכויות שמורות  דף הבית  אודות האתר  חדשות  OUTDOOR  שאלות  משקפי שמש  מבצעים  תגובות  אחריות  מעבדה  צור קשר  מאמרים - תנאי שימוש -  יבוא ושיווק בלעדי : KAENON ISRAEL  
לייבסיטי - בניית אתרים