מוצרים בסל הקניות
משקפי שמש - לוגו
הזמנות באתר או במשרדי היבואן בתל אביב | טל: 03-3760637  KAENON - משקפי שמש מקוטבים הטובים בעולם
 
 

 
 


הנחות מיוחדות לכוחות הביטחון, יחידות הצלה, יחידות מובחרות בצה"ל, שרות הביטחון, ספורטאים אולימפיים ומצילים בחופי ישראל

 
 
קיינון פולרייזד משיקה טכנולוגיית עדשה מתקדמת- SR91 ULTRA

 
 
כיצד לנקות את העדשות המקוטבות

 
 

 
הנחות מיוחדות לכוחות הביטחון יחידות הצלה, ויחידות מובחרות 

 


יבוא ושיווק בלעדי
Kaenon Polarized Israel
האתר מאובטח ועומד בכל התקנים
הבינלאומיים: PCI, DSS.

משקפי שמש מבצעים 

משקפי שמש מבצעים

דף הבית >> מאמרים >> משקפי שמש מבצעים

משקפי שמש מבצעים משתלמים

משקפי שמש הם אחד מפריטי האופנה החשובים ביותר. משקפי שמש מכסים את הפנים שלנו, ובדרך כלל כשמדובר על פריט המכסה את הפנים, אנחנו היינו רוצים לבחור משקפי שמש איכותיים שיתאימו לנו, לאופי שלנו, למבנה הפנים שלנו ולמצב הרוח. זאת בדיוק הסיבה שבגללה זוג אחד של משקפי שמש לעולם לא מספיק. המזל הוא שלפחות פעמיים בשנה לפני סיום העונות יש לא מעט מבצעים על משקפי שמש.

משקפי שמש – מבצעים משתלמים?

בדרך כלל כשמדובר על משקפי שמש של מותגים מפורסמים ניתן לרכוש משקפי שמש בהנחות משמעותיות. יחד עם זאת, משקפי שמש של מותגים אינם תמיד איכותיים. משקפי שמש מבצעים מאפשרים קניה של משקפי שמש איכותיים במחיר סביר ללא פשרות. לכן בתקופת מבצעים על משקפי שמש כדאי ומומלץ לרכוש מסגרות איכותיות של מותגים בשילוב עם עדשות Polarized איכותיות.

משקפי שמש מבצעים – גם על עדשות Polarized?

עדשות Polarized הן בדרך כלל עדשות יקרות יותר. הסיבה שבגללה עדשות Polarized יקרות יותר מעדשות רגילות היא בגלל העובדה שעדשות Polarized מצמצמות את הבהק ולא רק את הבהירות. אור הבהק החזק משתקף מפנסי מכוניות, שמשות, חול, מים, כבישים ובימים אביכים אפילו מהעננים. הרכבת משקפי שמש בעלי עדשות Polarized מבטיחה ראיה חדה וברורה יותר, שדה ראיה גדול יותר, נהיגה בטוחה יותר ופחות סיכון וחשיפה לסכנות בשל ראיה לקויה.

בנוסף עדשות Polarized מגינות על העיניים מפני קרני אינפרא אדומות וקרניים אולטרא סגולות, ובכך מבטיחות שמירה על העיניים והקטנת סיכוי ללקות בליקויי ראיה בטווח הארוך. כבר לפני שני עשורים היה נהוג להשתמש בעדשות Polarized למשקפות ולמצלמות איכותיות. הסיבה שהחלו להשתמש בעדשות Polarized למשקפי שמש רק בשנים האחרונות היא בשל העובדה שתהליך הייצור של עדשות Polarized הפך לזול בהרבה, זאת הודות להתפתחותה של טכנולוגיית האופטיקה בשנים האחרונות. לכן עדשות Polarized מבטיחות חווית ראייה אחרת בתנאי אור חזק.

כשמדובר על מבצעים על משקפי שמש מומלץ לא להתפשר ולרכוש משקפי שמש איכותיים ממותגים ולהתאים להם עדשות Polarized.

איפה ניתן למצוא משקפי שמש מבצעים?

בעוד רשתות האופטיקה השונות מציעות מבצעים על משקפי שמש רק במהלך סופי עונות, אתר האינטרנט eyewear מציע מבצעים על משקפי שמש לאורך כל השנה. באתר האינטרנט  eyewear.co.il תוכלו למצוא משקפי שמש של מותגים איכותיים ויוקרתיים לצד עדשות איכות מסוג Polarized.

אתר האינטרנט eyewear מציע את העסקאות המשתלמות ביותר לרכישת משקפי שמש. אנשי המקצוע של חברת eyewear ידעו להתאים לכם מסגרת איכותית לעדשות Polarized, כך שתוכלו למרות התנאים המסנוורים לראות את הכול בצורה הטובה ביותר.

מאמרים נוספים

eyewear © הזכויות שמורות  דף הבית  אודות האתר  חדשות  OUTDOOR  שאלות  משקפי שמש  מבצעים  תגובות  אחריות  מעבדה  צור קשר  מאמרים - תנאי שימוש -  יבוא ושיווק בלעדי : KAENON ISRAEL  
לייבסיטי - בניית אתרים