מוצרים בסל הקניות
משקפי שמש - לוגו
הזמנות ניתן לבצע באתר או במשרדי היבואן בתל אביב | טל: 03-3728613  KAENON - משקפי שמש מקוטבים הטובים בעולם
 
 
 

 
 


הנחות מיוחדות לכוחות הביטחון, יחידות הצלה, יחידות מובחרות בצה"ל, שרות הביטחון, ספורטאים אולימפיים ומצילים בחופי ישראל

 
 
MAY 2018 -קיינון פולרייזד משיקה טכנולוגיית עדשה מתקדמת- SR91 ULTRA

 
 
 
הנחות מיוחדות לכוחות הביטחון יחידות הצלה, ויחידות מובחרות
100% הגנה
 

 

יבוא ושיווק בלעדי
Kaenon Polarized Israel

האתר מאובטח ועומד בכל התקנים הבינלאומיים: PCI, DSS.

משקפי שמש מותגים 

משקפי שמש מותגים

דף הבית >> מאמרים >> משקפי שמש מותגים

משקפי שמש מותגים שועשים את זה

כבר כמה עשורים שמשקפי שמש הם פריט אופנתי ולא רק משמשים להגנה מפני קרינת השמש ולשיפור הראיה. משקפי שמש ממותגים הופכים להיות סמל מעמד יותר מסתם משקפי שמש. ניתן לראות יותר ויותר אנשים מרכיבים משקפי שמש ממבחר מותגים כשלוגו המותג זוהר ומנצנץ. אז אתם שואלים, איך לקנות נכון משקפי שמש מותגים? התשובות לפניכם.

מדוע אנשים אוהבים משקפי שמש מותגים?

משקפי שמש ממותגים , לא מדברים על יופי ולא מדברים על אופנה. בראש ובראשונה משקפי שמש ממותגים שונים הם סמל סטאטוס. במיוחד בחברה הישראלית, אנשים אוהבים להראות כי הם משתייכים לצד של אלו "שיש להם", וזאת הסיבה שהם מעדיפים להרכיב משקפי שמש ממותגים .

האם כדאי לקנות משקפי שמש מותגים?

אין ספק, כי משקפי שמש הם פריט משמעותי שלא ניתן להתעלם ממנו. אחרי הכל את משקפי השמש מרכיבים במרכז הפנים על העיניים, ולכן חשוב להרכיב פריט יפה כמו משקפי שמש אופנתיים ומתאימים לאופי ולמצב הרוח של מי שמרכיב אותם. משקפי שמש ממותגים הם בדרך כלל משקפיים יפים מאוד, אך יחד עם זאת, ככל שהמותג יוקרתי יותר משקפי שמש ממותגים יוקרתיים הופכים להיות יקרים יותר ויותר.

הדרך של חברות האופטיקה להוזיל את המחיר של משקפי שמש ממותגים היא להציע אותם לצד עדשות משקפי שמש בסיסיות. בדרך כלל עדשות שמש בסיסיות מורידות את רמת הבהירות אך הן לא חוסמות את הבהק. לכן כשמדובר על מסגרות משקפי שמש מהמותגים השונים רצוי לקנות אותן בחנויות אופטיקה, המאפשרות להחליף למשקפי השמש את העדשות לעדשות Polarized.

עדשות Polarized אלו הן עדשות מקוטבות החוסמות את הבהק. בעוד משקפי שמש בעלי עדשות רגילות מורידים את רמת הבהירות, משקפי שמש בעלי עדשות Polarized חוסמים את הבהק. הבהק הוא החזר אור חזק יותר. הבהק נמצא על שמשת המכונית, הוא ניכר מהפנסים, מהמים, שלוליות, חול ועוד. בימים אביכים הבהק נמצא אפילו בעננים. אחד החסרונות של חשיפה לבהק, היא העובדה שהוא מפריע לראיה, ומעל הכול גורם לאי נוחות ולכאבים. עדשות Polarized יכולות למנוע לחלוטין את הבהק, ולהפוך אותו לאור רך ונעים כמו בשעות הזריחה של הבוקר.

איפה ניתן להשיג משקפי שמש מותגים בעלי עדשות Polarized?

משקפי שמש בעלי עדשות Polarized ניתן למצוא באתר האינטרנט eyewear. אתר האינטרנט eyewear מציע מגוון גדול במיוחד של משקפי שמש ממותגים עם אפשרות החלפת העדשות לעדשות Polarized. באתר האינטרנט eyewear תוכלו למצוא מגוון גדול של משקפי שמש איכותיים במחירים משתלמים ומבצעים שווים לאורך כל ימות השנה.

מאמרים נוספים

לייבסיטי - בניית אתרים