מוצרים בסל הקניות
משקפי שמש - לוגו
הזמנות באתר או במשרדי היבואן בתל אביב | טל: 03-3760637  KAENON - משקפי שמש מקוטבים הטובים בעולם
 
 

 
 


הנחות מיוחדות לכוחות הביטחון, יחידות הצלה, יחידות מובחרות בצה"ל, שרות הביטחון, ספורטאים אולימפיים ומצילים בחופי ישראל

 
 
קיינון פולרייזד משיקה טכנולוגיית עדשה מתקדמת- SR91 ULTRA

 
 
כיצד לנקות את העדשות המקוטבות

 
 

 
הנחות מיוחדות לכוחות הביטחון יחידות הצלה, ויחידות מובחרות 

 


יבוא ושיווק בלעדי
Kaenon Polarized Israel
האתר מאובטח ועומד בכל התקנים
הבינלאומיים: PCI, DSS.

עדשות SR91 

עדשות SR91

דף הבית >> עדשות SR91

SR-91®

אבן הפינה של Kaenon Polarized היא ללא ספק טכנולוגית העדשות המהפכנית.

משקפי שמש רגילים אמנם מפחיתים בהירות, אך הם לא חוסמים בהק. הבהק הינו אור מוחזר מרוכז המגיע משמשות של מכוניות, מים, שלג, חול, כבישים או כל משטח אחר, והוא מסנוור ומכאיב. גם בימים אביכים ומעוננים הבהק ישנו. הבהק המוחזר ממשטחים כגון כביש חלק או מים רגועים בדרך כלל מקוטב במאוזן. עדשות מקוטבות חוסמות את האור המקוטב במאוזן עם מקטבים מאונכים בתוך העדשות. עדשות מקוטבות נותנות ראיה דינאמית, בהירות גבוהה יותר, עומק שדה רב יותר וצבעים חיוניים יותר.

החומר המהפכני של SR-91® יש לו חוזק מדהים יחסית למשקלו, המאפשר עמידות לפגיעות חיצון ובו זמנית המשקפיים קלות במשקל באופן יוצא דופן, ובעלות יכולת עמידות לאורך זמן רב.  ובנוסף, SR-91 מוטבעת בה האפשרות לחווית ראיייה צלולה וברורה ללא עיוות, שבדרך כלל קורה בעדשות שאינן ניחנות בתכונות הייחודיות שלה.  משקפי שמש עם עדשות SR-91 מאופיינות בצלילות ובהירות בחווית הראייה העילאית שלהן לעומת עדשות של פוליקרבונט – ובנוסף, SR-91 מוטבעת בה עמידות יותר גבוהה לשריטות,  SR-91 מאופיינת בבהירות וצלילות אופטית הדומה למשקפים עם עדשות זכוכית – ועם זאת, היא מאופיינת בנוחות משמעותית ובתועלת בטיחותית מפני שהיא מאד קלה במשקל, ובעלת עמידות לפגיעות חיצון.
 


 

 

משקפי שמש עם עדשות מקוטבות הומצאו מחדש  והפכו למושלמות עם יצירת SR-91®

הזכוכית לא היתה חזקה מספיק. פוליקרבונט לא היה ברור וצלול לראות דרכו. שני החומרים לא הצליחו לספק רמות כהות (העברת אור ) מגוונות לצרכים שונים. אז כאן אנו החלטנו לפתח את משהו ייחודי משלנו שונה לגמרי, עדשות מקוטבות למשקפי שמש חדשות. משהו עם איכות אופטית מעל כולם. ועדיין מן הזכוכית הטובה ביותר, ועדיין קל ביותר במשקל, חזק ועמיד כמו פוליקרבונט, הכל רק מן החומרים באיכות הטובה ביותר. אין פשרות, אין קיצורי דרך.

ובאמת, רק SR-91 של Kaenon יש לה את התכונות שהן מתעלות מעל כולן בכל המאפיינים: צלילות ובהירות בחווית הראייה, עמידות לפגיעות חיצון, הפחתת אור מסנוור, ועמידות לאורך זמן רב.... והכל במשקפיים עם עדשות קלות ביותר.

חדות החווית הראייה – כלהב חד

רק עדשות זכוכית יכולות להתחרות עם התכונות של משקפי שמש SR-91® של Kaenon.
אך כאן הדימיון ביניהן נעצר, התכונות של SR-91 הן משקל קל ביותר ועמידות לפגיעות חיצון.

משקל קל ביותר ועדשות דקות
משקפי השמש SR-91® יש להן חוזק גבוה ביחס למשקלן. וזה בפועל מתבטא בנוחות כאשר הן בשימוש בפרקי זמן ממושכים.

עמידות לשריטות מעל כולן
בעוד שום דבר אינו "עמיד לשריטות", SR-91® עשוי מחומר עמיד במיוחד, המאופיין בעמידות עליונה לשריטות שניתן להשוות לעדשות הפוליקרבונט.

אינן מעבירות את האור המסנוור
משקפי השמש של האקסקלוסיביות Kaenon הן מכילות פטנט רשום על העדשות המקוטבות, הן מפחיתות את האור המסנוור עד ל99.9% ובו זמנית הן מוטבעות אל תוך העדשה. כסרט דק בעובי של 30 מיקרון בלבד, המוטבע על העדשה,  מהונדס כך שהוא יאחז עם החומר של העדשה SR-91® ויוטבע בה.

עמידות לפגיעות חיצון
משקפי השמש SR-91® נוצרו כאשר אחד מן הביצועים הנדרשים מלכתחילה היה:  משקל קל במיוחד, ועמידות ופגיעות חיצון. SR-91 עלו מעל המדד: ANSI Z.87.1 לעמידות גבוהה. אלו המשקפיים עם העדשות האופטימאלית בעמידות לפגיעות חיצון.
ואלו המשקפיים האולטימטיביות לכל מצב שבו נחוצה הגנה.

הדור הבא של טכנולוגיית משקפי שמש מקוטבות.מהונדס מחדש, באופן היסודי ביותר.

משקפי השמש המקוטבות של Kaenon אינן מוגבלות בהרבה חוקים. ולמעשה, ניתן לראות את המוצרים של מותג זה בכנסים רבים, חולף על פני אנשים מוכרים ופחות מוכרים. בכל מקרה, יש רק חוק אחד שהוא המגבלה של Kaenon לגביי משקפי השמש שלה והוא למסגר בתוך המסגרות שלה רק את העדשות האיכותיות ביותר. וחוק זה נשמר מאז יומה הראשון.
SR-91® היא עדשה המתעלה מעל הסטאנדרטים של Kaenon . SR-91 היא העדשה המקוטבת היחידה בעולם שמאופיינת בשילוב הלא מתפשר של צלילות ובהירות בחווית הראייה, הפחתת 99.9% מן האור המסנוור, משקל קל במיוחד, עמידות לפגיעות חיצון – מעל הרגיל, ועמידות לשריטות. התוצאה הייחודית היא משקפי שמש עם עדשות מקוטבות שמייצרות תפיסת עומק מדויקת, ייצוג גוונים אותנטי, ושיפור וחידוד בהגדרת הפרטים.

רק משקפי השמש עם עדשות SR-91 מאופיינות בכל התכונות שלא נכתבו, או נחוו קודם, ובנוסף, הן עדשות מקוטבות מתקנות. רק משקפי השמש של Kaenon המקוטבות יכולות להציע רמת ביצועים כזו גבוהה, וסגנון – זה משהו שאנו קוראים לו 'ביצוע דה-לוקס'  Luxury Performance™. משהו שהמשתמשים הקבועים של משקפי השמש שלנו וגם מעבדות לא תלויות שבדקו ובחנו את מוצרינו, אומרים שהוא: "לא יאומן". אבל אנחנו לא דורשים ממך להאמין לנו, בדוק זאת בעצמך, אנו מזמינים אותך לבדוק את משקפי השמש שלנו מול כל משקפי שמש אחרות הקיימות בשוק. אנחנו בטוחים שאתה בעצמך תראה ותיווכח בעליונות של משקפי שמש SR-91.

 
קרני UVB & UVA 

העדשות של קיינון מעניקות הגנה ומסננות 100% מפני קרני שמש מסוג  UVA & UVB

הטיפול בעדשות
העדשות הטובות ביותר ראויות לציפוי הטוב ביותר. יצירת העדשות המושלמות ביותר לא היתה יכולה להיות מושלמת ללא יצירת הציפוי המושלם ביותר והטיפול המושלם ביותר עבורם. כל זוג משקפיים עם עדשות SR-91® מגיע עם סט הציפויים הבא. כחלק אינטגרלי מן המוצר ועל מנת לשפר ולהעצים את הביצועים וחוויה של הראייה המושלמת.

ציפוי נגד השתקפויות
סופג את האור המכה על פני המשטח של העדשה. ולכן, מונע השתקפויות מעצבנות המוחזרות מן העדשה אל תוך עינייך.

ציפוי קשיח נגד שריטות
בעוד שרוב משקפי השמש ועדשותיהם, אינם עמידים מפני שריטות, זהו ציפוי קשיח ועמיד לאורך זמן רב במיוחד, הוא מהווה טיפול שמיועד להגנה נוספת על העדשות של משקפי השמש שלך מפגיעה או שריטות.

ציפוי נגד נוזלים
העדשות של משקפי השמש SR-91® שלנו מיועדות לתפקד במצבים קשים, ובכל סביבה.  הטיפול המיוחד הזה מיועד להגן על עדשות המשקפיים שלך, ממים, שלג, זיעה, ולכן גם הוא עוזר למנוע כתמי מים על העדשה, מה שפוגע ביכולתך לראות צלול וברור, בתנאים שיש רטיבות מכל גורם שהוא. וכתוצאה מציפוי זה הניקוי והטיפול בעדשה הוא קל יותר.

Flash Mirror Coating  - בחלק מהעדשות ישנו ציפוי מראהבניגוד לחברות מתחרות בשוק, אשר איכות הקיטוב יורדת כאשר העדשה קלת משקל  (Polycarbonate), או לחילופין כאשר העדשה היא זכוכית שבירה וכבדה, טכנולוגיית הקיטוב של Kaenon Polarized (חומר העדשות SR-91) מתאפיינת בשילוב נדיר של קלות מרבית, עמידות וחדות ראיה יוצאת דופן. יחד עם איכות העדשה, המבנה ההנדסי של המסגרת מעניק התאמה אינטואיטיבית לכל גולגולת, גמישות מרבית ועמידות, יחד הם יוצרים מוצר ייחודי המשלב קלות, איכות ואופנה. יתרונות אלו הביאו ליצירת משקפי ספורט מעולים לשימושם של ספורטאים ואתלטים בקנה מידה עולמי.

חומר העדשות SR-91 מהווה את היסוד לעדשות המקוטבות הטובות ביותר בעולם.

SR-91 לא עשוי מזכוכית, או מפולי קרבונט, או CR-39, אלא מחומר מהפכני בחדשנותו המיועד לעדשות מקוטבות.


SR-91 משלב את חדות הראיה המדויקת של עדשות הזכוכית הטובות ביותר עם משקל קל במיוחד. העדשה עמידה בפני זעזועים הרבה מעל תקני הבטיחות של ממשלת ארה"ב ANSI Z.87.1.

מעבדות COLTS, גוף בדיקה עצמאי, העניק לעדשות SR-91 של Kaenon Polarized את הדירוג "40". זהו הניקוד הגבוה ביותר האפשרי בתנאי הבחינה המחמירים של ANSI Z.87.1.


משקפי שמש עם עדשות SR-91®

משקפי השמש המהפכניות עם העדשות SR-91® הן פטנט רשום ייחודי, הן מקוטבות, והחומרים שמהן הן מיוצרות נוצרו מתוך יסודות של הטכנולוגיה החדישה ביותר לייצור עדשות שנמצאה. ההמצאה החדשנית של עדשות SR-91® נוצרה, מתוך החיפוש אחר עדשות שיהיו בהן היתרונות של עדשות הזכוכית, (בהירות וצלילות אופטית) ויתרון עדשות הפולקרבונט (משקל קל ועמידות גבוהה). רק משקפי השמש עם העדשות המקוטבות של Kaenon SR-91 הגיעו אל הסטנדרטים של הדרישות הביצועיות הגבוהות שלנו – והתוצאה, חווית ראייה ייחודית שהיא באמת לא ניתנת להשוואהעדשות קנון SR91 בגוון אפור - GREY
 

פיתחנו גוון זה כדי להציע את החוויה האופטית האמיתית ביותר האפשרית, בלי שום תיקון צבעים. ביצועיו טובים באותה מידה על המים וביבשה. בין אם אתה מפליג, דג, שט בקיאק, או נוהג בחזרה מהעבודה, העדשות האפורות שלנו ינטרלו את הבהק (Glare ) באשר הוא וישפרו את חדות הראיה שלך באופן דרמטי. 

הן מאפשרות ל 12% מן האור לעבור דרכן, (כלומר 88% מן האור חסום). הן מתאימות במיוחד לתנאים בהם יש הרבה אור בוהק.עדשות קנון SR91 בגוון נחושת - COPPER

גוון הנחושת שלנו פותח במיוחד על מנת לשפר ניגודי צבעים, תפיסת עומק וזיהוי פרטים. בהתאמה לרמת העברת האור המועדפת עליך, תתקבל ראייה משופרת בטווח המלא של תנאי התאורה (מעונן חלקית, אביך, או אור מועט). עדשת הנחושת משפרת את החוויה גם על ידי חידוד פרטים על משטחים כמו מים, דשא, אדמה, שלג וקרח. בניגוד לגוונים ורודים אחרים, גוון הנחושת פותח על ידי Kaenon Polarized כדי להרגיע את העין ולספק את תיקון והפרדת הצבעים המדויקים ביותר מבלי לשנות צבעים באופן קבוע. 

הכהות של משקפי –עדשות Copper מתוכננות במיוחד להעצים ניגודים של צבעים והגדרת פרטים. מאד מקל על העיניים ואינו גורם לעיוות צבע מתמשך.

C12 - הן משקפי השמש עם העדשות מסוג Copper . הן מאפשרות ל12% מן האור לעבור דרך העדשה אל עינייך. (כלומר 88% מן האור חסום). חדש - עדשות קנון SR91  - ULTRA

eyewear © הזכויות שמורות  דף הבית  אודות האתר  חדשות  OUTDOOR  שאלות  משקפי שמש  מבצעים  תגובות  אחריות  מעבדה  צור קשר  מאמרים - תנאי שימוש -  יבוא ושיווק בלעדי : KAENON ISRAEL  
לייבסיטי - בניית אתרים