מוצרים בסל הקניות
משקפי שמש - לוגו
הזמנות באתר או במשרדי היבואן בתל אביב | טל: 03-3760637  KAENON - משקפי שמש מקוטבים הטובים בעולם
 
 

 
 


הנחות מיוחדות לכוחות הביטחון, יחידות הצלה, יחידות מובחרות בצה"ל, שרות הביטחון, ספורטאים אולימפיים ומצילים בחופי ישראל

 
 
קיינון פולרייזד משיקה טכנולוגיית עדשה מתקדמת- SR91 ULTRA

 
 
כיצד לנקות את העדשות המקוטבות

 
 

 
הנחות מיוחדות לכוחות הביטחון יחידות הצלה, ויחידות מובחרות 

 


יבוא ושיווק בלעדי
Kaenon Polarized Israel
האתר מאובטח ועומד בכל התקנים
הבינלאומיים: PCI, DSS.

עדשות למשקפיים 

עדשות למשקפיים

דף הבית >> מאמרים >> עדשות למשקפיים

עדשות למשקפיים - SR-91


עדשות למשקפיים

משקפי שמש עם עדשות למשקפיים מקוטבות הומצאו מחדש והפכו למושלמות עם יצירת SR-91®

הזכוכית לא היתה חזקה מספיק. פוליקרבונט לא היה ברור וצלול לראות דרכו. שני החומרים לא הצליחו לספק רמות כהות (העברת אור) מגוונות לצרכים שונים. אז כאן אנו החלטנו לפתח את משהו ייחודי משלנו שונה לגמרי, עדשות למשקפיים מקוטבות למשקפי שמש חדשות. משהו עם איכות אופטית מעל כולם. ועדיין מן הזכוכית הטובה ביותר, ועדיין קל ביותר במשקל, חזק ועמיד כמו פוליקרבונט, הכל רק מן החומרים באיכות הטובה ביותר. אין פשרות, אין קיצורי דרך.

ובאמת, רק עדשות למשקפיים SR-91 של Kaenon יש להן את התכונות שמתעלות מעל כולן בכל המאפיינים: צלילות ובהירות בחווית הראייה, עמידות לפגיעות חיצון, הפחתת אור מסנוור, ועמידות לאורך זמן רב. והכל עם עדשות למשקפיים קלות ביותר.

עדשות למשקפיים - חדות החווית הראייה – כלהב חד

רק עדשות למשקפיים העשויות זכוכית יכולות להתחרות עם התכונות של משקפי שמש SR-91® של Kaenon.
אך כאן הדימיון ביניהן נעצר, התכונות של עדשות למשקפיים SR-91 הן משקל קל ביותר ועמידות לפגיעות חיצון.

עדשות למשקפיים דקות עם משקל קל ביותר

משקפי השמש עם עדשות למשקפיים של SR-91® יש להן חוזק גבוה ביחס למשקלן. וזה בפועל מתבטא בנוחות כאשר הן בשימוש בפרקי זמן ממושכים.

עדשות למשקפיים עם עמידות לשריטות מעל כולן

בעוד שום דבר אינו "עמיד לשריטות", עדשות למשקפיים SR-91® עשוית מחומר עמיד במיוחד, המאופיין בעמידות עליונה לשריטות שניתן להשוות לעדשות למשקפיים העשויות מפוליקרבונט.

עדשות למשקפיים שאינן מעבירות את האור המסנוור

משקפי השמש עם עדשות למשקפיים  של האקסקלוסיביות Kaenon הן מכילות פטנט רשום על עדשות מקוטבות (Polarized), הן מפחיתות את האור המסנוור עד ל99.9% ובו זמנית הן מוטבעות אל תוך העדשה. כסרט דק בעובי של 30 מיקרון בלבד, המוטבע על העדשה, מהונדס כך שהוא יאחז עם החומר של העדשה SR-91® ויוטבע בה.

עדשות למשקפיים עמידות לפגיעות חיצון

משקפי שמש עם עדשות למשקפיים SR-91® נוצרו כאשר אחד מן הביצועים הנדרשים מלכתחילה היה: משקל קל במיוחד, ועמידות ופגיעות חיצון. SR-91 עלו מעל המדד: ANSI Z.87.1 לעמידות גבוהה. אלו המשקפיים עם עדשות למשפקיים האופטימאליות בעמידות לפגיעות חיצון.
ואלו המשקפיים האולטימטיביות לכל מצב שבו נחוצה הגנה.

עדשות למשקפיים - הדור הבא של טכנולוגיית משקפי שמש מקוטבות, מהונס מחדש, באופן היסודי ביותר.

משקפי השמש המקוטבות של Kaenon אינן מוגבלות בהרבה חוקים. ולמעשה, ניתן לראות את המוצרים של מותג זה בכנסים רבים, חולף על פני אנשים מוכרים ופחות מוכרים. בכל מקרה, יש רק חוק אחד שהוא המגבלה של Kaenon לגביי משקפי השמש שלה והוא למסגר בתוך המסגרות שלה רק עדשות למשקפיים איכותיות ביותר. וחוק זה נשמר מאז יומה הראשון.

SR-91® היא עדשה המתעלה מעל הסטאנדרטים של Kaenon . SR-91 היא עדשה למשקפיים מקוטבים היחידה בעולם שמאופיינת בשילוב הלא מתפשר של צלילות ובהירות בחווית הראייה, הפחתת 99.9% מן האור המסנוור, משקל קל במיוחד, עמידות לפגיעות חיצון – מעל הרגיל, ועמידות לשריטות. התוצאה הייחודית היא משקפי שמש עם עדשות למשקפיים מקוטבות שמייצרות תפיסת עומק מדויקת, ייצוג גוונים אותנטי, ושיפור וחידוד בהגדרת הפרטים.

רק משקפי השמש עם עדשות למשקפיים SR-91 מאופיינות בכל התכונות שלא נכתבו, או נחוו קודם, ובנוסף, הן עדשות למשקפיים מקוטבות מתקנות. רק משקפי השמש של Kaenon המקוטבות יכולות להציע רמת ביצועים כזו גבוהה, וסגנון – זה משהו שאנו קוראים לו 'ביצוע דה-לוקס' Luxury Performance™. משהו שהמשתמשים הקבועים של משקפי שמש שלנו וגם מעבדות לא תלויות שבדקו ובחנו את מוצרינו, אומרים שהוא: "לא יאומן". אבל אנחנו לא דורשים ממך להאמין לנו, בדוק זאת בעצמך, אנו מזמינים אותך לבדוק את מבחר משקפי שמש שלנו מול כל משקפי שמש אחרות הקיימות בשוק. אנחנו בטוחים שאתה בעצמך תראה ותיווכח בעליונות של משקפי שמש עם עדשות למשקפיים SR-91.

עדשות למשקפיים SR-91®:

עדשות למשקפיים SR-91® החומר המהפכני של SR-91® יש לו חוזק מדהים יחסית למשקלו, המאפשר עמידות לפגיעות חיצון ובו זמנית המשקפיים קלות במשקל באופן יוצא דופן, ובעלות יכולת עמידות לאורך זמן רב. ובנוסף, SR-91 מוטבעת בה האפשרות לחווית ראיייה צלולה וברורה ללא עיוות, שבדרך כלל קורה בעדשות שאינן ניחנות בתכונות הייחודיות שלה. משקפי שמש עם עדשות SR-91 מאופיינות בצלילות ובהירות בחווית הראייה העילאית שלהן לעומת עדשות של פוליקרבונט – ובנוסף, SR-91 מוטבעת בה עמידות יותר גבוהה לשריטות, SR-91 מאופיינת בבהירות וצלילות אופטית הדומה למשקפיים עם עדשות זכוכית – ועם זאת, היא מאופיינת בנוחות משמעותית ובתועלת בטיחותית מפני שהיא מאד קלה במשקל, ובעלת עמידות לפגיעות חיצון.

עדשות למשקפיים - דרכי טיפול בעדשה

עדשות למשקפיים הטובות ביותר ראויות לציפוי הטוב ביותר. יצירת עדשות למשקפיים מושלמות ביותר לא היתה יכולה להיות מושלמת ללא יצירת הציפוי המושלם ביותר והטיפול המושלם ביותר עבורם. כל זוג משקפיים עם עדשות SR-91® מגיע עם סט הציפויים הבא. כחלק אינטגרלי מן המוצר ועל מנת לשפר ולהעצים את הביצועים וחוויה של הראייה המושלמת.

ציפוי נגד השתקפויות

סופג את האור המכה על פני המשטח של העדשה. ולכן, מונע השתקפויות מעצבנות המוחזרות מן העדשה אל תוך עינייך.

ציפוי קשיח נגד שריטות

בעוד שרוב משקפי השמש ועדשותיהם, אינם עמידים מפני שריטות, זהו ציפוי קשיח ועמיד לאורך זמן רב במיוחד, הוא מהווה טיפול שמיועד להגנה נוספת על העדשות של משקפי השמש שלך מפגיעה או שריטות.

ציפוי נגד נוזלים

עדשות למשקפיים של משקפי השמש SR-91® שלנו מיועדות לתפקד במצבים קשים, ובכל סביבה. הטיפול המיוחד הזה מיועד להגן על עדשות למשקפיים שלך, ממים, משלג, מזיעה, ולכן גם הוא עוזר למנוע כתמי מים על העדשה, מה שפוגע ביכולתך לראות צלול וברור, בתנאים שיש רטיבות מכל גורם שהוא. וכתוצאה מציפוי זה הניקוי והטיפול בעדשה הוא קל יותר.

Flash Mirror Coating

בחלק מהעדשות ישנו ציפוי מראה

אבן הפינה של Kaenon Polarized היא ללא ספק טכנולוגיית עדשות למשקפיים מהפכנית

משקפי שמש רגילים אמנם מפחיתים בהירות, אך הם לא חוסמים בהק. הבהק הינו אור מוחזר מרוכז המגיע משמשות של מכוניות, מים, שלג, חול, כבישים או כל משטח אחר, והוא מסנוור ומכאיב. גם בימים אביכים ומעוננים הבהק ישנו. הבהק המוחזר ממשטחים כגון כביש חלק או מים רגועים בדרך כלל מקוטב במאוזן. עדשות למשקפיים מקוטבות חוסמות את האור המקוטב במאוזן עם מקטבים מאונכים בתוך העדשות. עדשות מקוטבות נותנות ראיה דינאמית, בהירות גבוהה יותר, עומק שדה רב יותר וצבעים חיוניים יותר.

בניגוד לחברות מתחרות בשוק, אשר איכות הקיטוב יורדת כאשר העדשה קלת משקל (Polycarbonate), או לחילופין כאשר העדשה היא זכוכית שבירה וכבדה, טכנולוגיית הקיטוב של Kaenon Polarized (חומר עדשות למשקפיים מסוג SR-91) מתאפיינת בשילוב נדיר של קלות מרבית, עמידות וחדות ראיה יוצאת דופן. יחד עם איכות העדשה, המבנה ההנדסי של המסגרת מעניק התאמה אינטואיטיבית לכל גולגולת, גמישות מרבית ועמידות, יחד הם יוצרים מוצר ייחודי המשלב קלות, איכות ואופנה. יתרונות אלו הביאו ליצירת משקפי ספורט מעולים לשימושם של ספורטאים ואתלטים בקנה מידה עולמי.


חומר העדשות SR-91 מהווה את היסוד לעדשות המקוטבות הטובות ביותר בעולם.

SR-91 לא עשוי מזכוכית, או מפולי קרבונט, או CR-39, אלא מחומר מהפכני בחדשנותו המיועד לעדשות מקוטבות.


SR-91 משלב את חדות הראיה המדויקת של עדשות הזכוכית הטובות ביותר עם משקל קל במיוחד. העדשה עמידה בפני זעזועים הרבה מעל תקני הבטיחות של ממשלת ארה"ב ANSI Z.87.1.
מעבדות COLTS, גוף בדיקה עצמאי, העניק לעדשות SR-91 של Kaenon Polarized את הדירוג "40". זהו הניקוד הגבוה ביותר האפשרי בתנאי הבחינה המחמירים של ANSI Z.87.1.

עדשות למשקפיים

משקפי שמש עם עדשות למשקפיים SR-91®

משקפי השמש המהפכניות עם עדשות למשקפיים SR-91® הן פטנט רשום ייחודי, הן מקוטבות, והחומרים שמהן הן מיוצרות נוצרו מתוך יסודות של הטכנולוגיה החדישה ביותר לייצור עדשות למשקפיים שנמצאה. ההמצאה החדשנית של עדשות למשקפיים SR-91® נוצרה, מתוך החיפוש אחר עדשות למשקפיים שיהיו בהן היתרונות של עדשות למשקפיים העשויות מזכוכית, (בהירות וצלילות אופטית) ויתרון עדשות למשקפיים מסוג הפולקרבונט (משקל קל ועמידות גבוהה). רק משקפי שמש עם עדשות מקוטבות של Kaenon SR-91 הגיעו אל הסטנדרטים של הדרישות הביצועיות הגבוהות שלנו – והתוצאה, חווית ראייה ייחודית שהיא באמת לא ניתנת להשוואה

עדשות למשקפיים - גוונים

עדשות למשקפיים קנון SR-91 בגוון אפור - Grey

פיתחנו גוון זה כדי להציע את החוויה האופטית האמיתית ביותר האפשרית, בלי שום תיקון צבעים. ביצועיו טובים באותה מידה על המים וביבשה. בין אם אתה מפליג, דג, שט בקיאק, או נוהג בחזרה מהעבודה, העדשות האפורות שלנו ינטרלו את הבהק (Glare ) באשר הוא וישפרו את חדות הראיה שלך באופן דרמטי.

הן מאפשרות ל 12% מן האור לעבור דרכן, (כלומר 88% מן האור חסום). הן מתאימות במיוחד לתנאים בהם יש הרבה אור בוהק.

עדשות למשקפיים קנון SR-91 בגוון נחושת - Copper

גוון הנחושת שלנו פותח במיוחד על מנת לשפר ניגודי צבעים, תפיסת עומק וזיהוי פרטים. בהתאמה לרמת העברת האור המועדפת עליך, תתקבל ראייה משופרת בטווח המלא של תנאי התאורה (מעונן חלקית, אביך, או אור מועט). עדשות למשקפיים בצבע נחושת משפרות את החוויה גם על ידי חידוד פרטים על משטחים כמו מים, דשא, אדמה, שלג וקרח. בניגוד לגוונים ורודים אחרים, גוון הנחושת פותח על ידי Kaenon Polarized כדי להרגיע את העין ולספק את תיקון והפרדת הצבעים המדויקים ביותר מבלי לשנות צבעים באופן קבוע.

הכהות של משקפי שמש עם עדשות למשקפיים בצבע נחושת Copper מתוכננות במיוחד להעצים ניגודים של צבעים והגדרת פרטים. מאד מקל על העיניים ואינו גורם לעיוות צבע מתמשך.

C12 - הן מאפשרות ל12% מן האור לעבור דרך העדשה אל עינייך. (כלומר 88% מן האור חסום). הן מתאימות במיוחד לתנאים בהם יש הרבה אור בוהק.


 

eyewear © הזכויות שמורות  דף הבית  אודות האתר  חדשות  OUTDOOR  שאלות  משקפי שמש  מבצעים  תגובות  אחריות  מעבדה  צור קשר  מאמרים - תנאי שימוש -  יבוא ושיווק בלעדי : KAENON ISRAEL  
לייבסיטי - בניית אתרים