מוצרים בסל הקניות
משקפי שמש - לוגו
הזמנות באתר או במשרדי היבואן בתל אביב | טל: 03-3760637  KAENON - משקפי שמש מקוטבים הטובים בעולם
 
 

 
 


הנחות מיוחדות לכוחות הביטחון, יחידות הצלה, יחידות מובחרות בצה"ל, שרות הביטחון, ספורטאים אולימפיים ומצילים בחופי ישראל

 
 
קיינון פולרייזד משיקה טכנולוגיית עדשה מתקדמת- SR91 ULTRA

 
 
כיצד לנקות את העדשות המקוטבות

 
 

 
הנחות מיוחדות לכוחות הביטחון יחידות הצלה, ויחידות מובחרות 

 


יבוא ושיווק בלעדי
Kaenon Polarized Israel
האתר מאובטח ועומד בכל התקנים
הבינלאומיים: PCI, DSS.

KAENON POLARIZED קדמת הטכנולוגיה האופטית ככלי הכרחי בעולם השיט 

KAENON POLARIZED קדמת הטכנולוגיה האופטית ככלי הכרחי בעולם השיט

דף הבית >> תפריט עליון >> חדשות >> KAENON POLARIZED קדמת הטכנולוגיה האופטית ככלי הכרחי בעולם השיט


KAENON POLARIZED קדמת הטכנולוגיה האופטית ככלי הכרחי בעולם השיט


 
הבחירה של צמרת השיט בארץ ובעולם

8 בבוקר, יום שישי , מרינה ת"א , הבוקר שימשי ומלטף. התבוננות מסביבי באנשי השיט שהתאספו במרינה ת"א , ליום אימונים נוסף, חושפת תופעה מעניינת. רובם ככולם חובשים משקפי שמש KAENON .

אז מהו המותג החדש ,ומה הן איכויותיו דווקא בעולם השיט.

בין צמרת השיט העולמית, נמצאים נבחרות אולימפיות רבות, המשתמשות ב- KAENON POLARIZED כמשקף השיט הנבחר שלהם., ג'ון קוסטקי, אלוף העולם והקברניט בסירת ההילברוק ,הוא אחד מהם. KAENON הוכיחה את עליונותה האופטית וביצועיה בתנאים הקשים והמיוחדים של מרוץ Volvo Round the World בהם שימש קוסטקי כקפטן הנבחרת.

ניתן למנות שייטים נוספים: מארק ריינולדס , פעמיים מדליסט זהב אולימפי, מארק מנדלבלאט שייט אולימפי ב- America's cup , ושורה ארוכה של שייטים אולימפיים נוספים. גם בישראל, ניתן למנות שייטים רבים שמשתמשים ב ,KAENON POLARIZED בינהם גם שייטים אולימפיים כמו: שחר צוברי, אודי גל ,גידי קליגר, ניקה קורניצקי וורד בוסקילה בעוד.
אז מה זה קיטוב?

משקפי שמש רגילים אמנם מפחיתים בהירות, אבל הם לא חוסמים בהק (Glare). הבהק נמצא בכל מקום - זהו אור מוחזר מרוכז, המגיע משמשות של מכוניות, מים, שלג, חול, כבישים או כל משטח אחר, והוא מסנוור ומכאיב. גם בימים אביכים ומעוננים, הבהק ישנו.
הבהק המוחזר ממשטחים כמו כביש חלק או מים בד"כ מקוטב במאוזן. עדשות מקוטבות חוסמות את האור המקוטב במאוזן עם מקטבים מאונכים בתוך העדשות. אחד הדברים הראשונים אליהם שמים לב בעדשות מקוטבות, הוא ההפחתה בכיווץ העיניים. הכיווץ גורם לעייפות העיניים ולמתיחות. בנוסף, לבהק השפעה מצטברת.

עדשות מקוטבות נותנות ראיה דינאמית, בהירות גבוהה יותר, עומק שדה רב יותר וצבעים חיוניים יותר. עם זוג עדשות מקוטבות, תוכל להסיר את מרבית הבהק על פני שטח המים, וכך ממש לראות מתחתיו.

KAENON POLARIZED , היא הדור הבא של טכנולוגיית הקיטוב. בתהליך ייצור העדשה , מוחדר סרט מקטב בעובי של בערך 30 מיקרון (ראה תרשים), סרט זה מגיע בסוגים שונים של גוונים ורמות כהות ובכך מאפשר את השליטה על רמות סינון קרני השמש אל העין. טכנולגיית יצור העדשה של KAENON , SR-91 בשילוב עם האמור עד כה יצרו טכנולוגיית קיטוב מתקדמת ביותר, המעניקה סינון מקסימלי של קרני השמש, וחדות ובהירות ראיה יוצאת דופן.

העדשה המהפכנית של KAENON ה- SR91 היא לא עדשה עשויה פוליקרבונט היוצרת עיוותים בקיטוב והיא איננה זכוכית המכבידה של המשתמש וכמובן עלולה לסכן אותו אם נשברת . -SR 91 היא טכנולוגייה ייחודית המשלבת את הקלות של הפוליקרבונט והחדות של הזכוכית.

בשנת 2009 זכה KAENON POLARIZED במוצר השנה של המגזין הנחשב Outside Magazine, בתחרות התמודד המותג מול מותגי משקפים ידועים וותיקים כמו Oakley , Bolle, SMITH, Rudy Project ואחרים.

KAENON POLARIZED הוקמה בשנת 2001 על ידי אתלטים מתחום הים ,מארה"ב ובכירים בתעשיית האופטיקה, מייסדה ונשיאה הוא סטיב רוזנברג, קליפורני מקומי ימאי במשך 25 שנים . בעברו היה מנהל השווק של אוקלי , ומתוך ראייתו את הצורך במשקפי שמש שישלבו בהצלחה מסגרות מעולות עם טכנולוגית קיטוב עדשות מעולה, הקים את החברה.

ענפי ספורט נוספים בהם איכויותיה של KAENON בולטות הם: דיג , גולף, סקי שלג ומים ואחרים. 
eyewear © הזכויות שמורות  דף הבית  אודות האתר  חדשות  OUTDOOR  שאלות  משקפי שמש  מבצעים  תגובות  אחריות  מעבדה  צור קשר  מאמרים - תנאי שימוש -  יבוא ושיווק בלעדי : KAENON ISRAEL  
לייבסיטי - בניית אתרים