מוצרים בסל הקניות
משקפי שמש - לוגו
הזמנות באתר או במשרדי היבואן בתל אביב | טל: 03-3760637  KAENON - משקפי שמש מקוטבים הטובים בעולם
 
 

 
 


הנחות מיוחדות לכוחות הביטחון, יחידות הצלה, יחידות מובחרות בצה"ל, שרות הביטחון, ספורטאים אולימפיים ומצילים בחופי ישראל

 
 
קיינון פולרייזד משיקה טכנולוגיית עדשה מתקדמת- SR91 ULTRA

 
 
כיצד לנקות את העדשות המקוטבות

 
 

 
הנחות מיוחדות לכוחות הביטחון יחידות הצלה, ויחידות מובחרות 

 


יבוא ושיווק בלעדי
Kaenon Polarized Israel
האתר מאובטח ועומד בכל התקנים
הבינלאומיים: PCI, DSS.

polarized 

polarized

דף הבית >> polarized
www.polarized.co.il

משקפי שמש מקוטבים הטובים ביותר בעולם


קולקציה 2019 בחנות היבואן החדשה של KAENON מחסני היבואן בתל אביב

SHOP NOW

 

משקפי שמש Polarized – לא רק להגנה מפני השמש

בעבר היה נהוג לחשוב, כי משקפי שמש נועדו כדי להגן מפני השמש. היום אנחנו כבר יודעים שהפרעות ראייה כתוצאה מסנוור יכולות להתרחש לא רק מאור יום ולא רק מהשמש. תאורת רחוב בוהקת או פנסי תאורה יכולים לגרום להפרעות ראיה מסוכנות, שיכולות להוביל אפילו לתאונות. משקפי שמש Polarized נוצרו כדי לתת מענה גם להסתנוורות ולהפרעת ראייה בשעות הלילה ומאפשרים ראיה טובה ובטוחה יותר. הנה כל מה שרציתם לדעת על משקפי שמש Polarized.

מדוע צריך משקפי שמש?

יש אנשים הסבורים כי משקפי שמש הם פריט אופנתי. אחרים חושבים כי משקפי שמש הם סמל סטאטוס, ולכן הם נוהגים לקנות משקפי שמש של מותגים יוקרתיים. אחרים סבורים, כי משקפי שמש נועדו כדי להגן מפני קרינה מסרטנת, היכולה לפגוע בראיה בטווח הארוך, ויש כאלה שלא יכולים ובצדק להיחשף לאור חזק, ולכן הם לא יכולים להרשות לעצמם להסתובב ללא משקפי שמש.

אם נאמר את האמת כל השיקולים הם שיקולים נכונים לרכישת משקפי שמש. אך כשמדובר בפריט כה חשוב כמו משקפי שמש, אין ספק שאנחנו חייבים להשקיע בו. משקפי שמש נועדו בראש ובראשונה להגן על מי שחובש אותם מפני הפרעות ראייה ולחץ על העיניים הנגרם כתוצאה מאור חזק.

האם משקפי שמש יקרים הם משקפי שמש איכותיים?

התשובה היא חד משמעית: לא. מסגרות משקפי שמש של מותגי יוקרה הן בדרך כלל מסגרות ייחודיות, ולכן כדי שבכל זאת כמות רבה יותר של אנשים יוכלו להרשות לעצמם לרכוש משקפי שמש של מותגי יוקרה, הדרך היחידה להוזיל את משקפי השמש של המותגים היא להוריד את איכות העדשות. מבחינה בריאותית המדד היחיד הקובע איכות של משקפי שמש הן עדשות המשקפים.

מה הן עדשות משקפי שמש איכותיות

עדשות משקפי שמש איכותיות אלו עדשות המאפשרות ראייה מושלמת גם בתנאי אור בלתי נוחים במיוחד. בעבר היה נהוג לחשוב, כי משקפי שמש איכותיים אמורים להיות כאלו שכל מה שנראה דרכם הוא כהה, היום כבר ידוע שהראיה מבעד משקפי שמש אמורה להיות כמה שיותר דומה לראיה ללא משקפי שמש (במקום בו התנאים סבירים כמובן).

מה הם משקפי שמש Polarized?

משקפי שמש Polarized אלו הם משקפיים בעלי עדשות מקוטבות. הקיטוב של העדשות של משקפי שמש Polarized מאפשר ראיה חלקה גם תחת תנאי ראיה קשים. החידוש של משקפי שמש Polarized הוא שהם מאפשרים ראיה טובה והגנה מפני סנוור גם בלילה. אתר האינטרנט eyewear משווק מגוון רחב של משקפי שמש Polarized איכותיים ויוקרתיים.

מהו קיטוב?

הגלים של קרינת השמש חודרים דרך האויר באופן בלתי פוסק ומגיעים אל עינינו, מכל זווית שהיא. מבין גלי אור אלו, הכי מעוורים ומעוותים הם אלו המשתקפים אלינו מכל משטח שהוא, כגון: מים, אספלט, שלג, ערפל, וכדו'. כאשר זה מתרחש, גלי אור שהיו קודם מפוזרים ובלתי מאורגנים הופכים לממוקדים ולכח מעוור, שאנו קוראים לו "אור מסנוור", והוא גורם לעיניים שלנו לפזול.

Kaenon’s SR-91® polarized lenses עדשות מקוטבות

חוסמות מעל 99.9% של האור המסנוור מפני שהן באופן מיוחד מתוכננות עם הרכיב של הקוטביות שהוא פטנט רשום של Kaenon, הוא באופן שלא יאומן, דק מאד, 30 מיקרון, ובאופן מושלם הוא מוטמע בתוך העדשות של משקפי השמש כך שאין אפשרות שהוא יישחק או יישרט, מן העדשה, שאליה הוא מחובר.

התוצאה היא: העדשות של משקפי השמש שלKaenon Polarized SR-91 , שהן משקפי שמש מקוטבות, חוסמות באופן מעשי את כל האור המסנוור והמזיק, ויוצרות ראות חדה ברורה, עם תפיסת עומק מרחבית מדוייקת ביותר, וייצוג אמיתי ביותר לכל גווני הקשת. ובנוסף הן מצטיינות באופן ייחודי במשקל קל, ועמידות בפני פגיעה ושחיקה

אבן הפינה של Kaenon Polarized היא ללא ספק טכנולוגית העדשות המהפכנית. משקפי שמש רגילים אמנם מפחיתים בהירות, אך הם לא חוסמים בהק. הבהק הינו אור מוחזר מרוכז המגיע משמשות של מכוניות, מים, שלג, חול, כבישים או כל משטח אחר, והוא מסנוור ומכאיב. גם בימים אביכים ומעוננים הבהק ישנו. הבהק המוחזר ממשטחים כגון כביש חלק או מים רגועים בדרך כלל מקוטב במאוזן.

עדשות מקוטבות חוסמות את האור המקוטב במאוזן עם מקטבים מאונכים בתוך העדשות. עדשות מקוטבות נותנות ראיה דינאמית, בהירות גבוהה יותר, עומק שדה רב יותר וצבעים חיוניים יותר.
העדשות של קיינון מעניקות הגנה ומסננות 100% מפני קרני שמש מסוג  UVA & UVB

בניגוד לחברות מתחרות בשוק, אשר איכות הקיטוב יורדת כאשר העדשה קלת משקל (Polycarbonate), או לחילופין כאשר העדשה היא זכוכית שבירה וכבדה, טכנולוגיית הקיטוב (POLARIZATION) של Kaenon Polarized (חומר העדשות SR-91) מתאפיינת בשילוב נדיר של קלות מרבית, עמידות וחדות ראיה יוצאת דופן.יתרונות אלו הביאו ליצירת משקפי ספורט מעולים לשימושם של ספורטאים ואתלטים בקנה מידה עולמי.

חומר העדשות SR-91 של KAENON POLARIZED מהווה את היסוד לעדשות המקוטבות הטובות ביותר בעולם.

עדשות מקוטבות של KAENON הם הכרחיות לבריאות בהעיניים. אופטיקאים ממליצים !!

 
איך אדע שהעדשה במשקפי השמש היא עדשת פולארויד או מקוטבת?

כדי לאמת שהעדשות הן אמנם עדשות פולארויד, קח שני משקפי פולארויד שונים, והתבונן דרך שניהם יחדיו כאשר האחד ב-90 מעלות לשני (במעין X), המצב זה תראה חושך מוחלט דרך שתי העדשות יחדיו.  ניתן גם להתבונן דרך עדשות פולארויד על משטח LCD אפור כגון מסך שעון יד או טלפון נייד. בזוית 90 מעלות המסך נראה אטום וכהה, ובזוית 180 המסך נראה רגיל דרכם.

המותגPolaroid   פיתח את הטכנולוגיה לפני כ75 שנה והיום החלו גם בתי האופנה הגדולים בעולם לשווק משקפי שמש עם עדשות פולארויד אבל רובם לא איכותיות וגם לא מתמכים בעדשות אלה לאומת חברות כמו קיינון פולרייזד . עדשות מקוטבות  POLARIZED הנמצאות במשקפי השמש הן פועלות כמו תריס: הן חוסמות את האור האופקי ומעבירות אותו במקטעים מאונכים. כך, הן מונעות את כיווץ האישונים שגורם לעייפות העיניים ולמתיחות, ומסייעות לעיניים לפענח את שהן רואות.

לבוהק יש גם השפעה מצטברת: בעיות ראייה בנהיגה לילית, נגרמות לא רק מהקושי לראות בלילה, אלא גם מהשפעה מאוחרת של החשיפה לבוהק בשעות היום.


 

מאמרים נוספים

הרשמו וקבלו ללא התחייבות קופון מתנה למייל הכולל
 

אולר מתנה בעת הקניה באתר

25% הנחה על כל המוצרים

 
מחסני היבואן:


יבוא ושיווק בלעדי KAENON

משרדי חנות היבואן:

אבן גבירול 165
קומת 1
תל אביב

טל : 03-3760637

שעות:  לתאם מראש

info@eyewear.co.il

שישי ושבת : להתקשר לתאם
 
מפה מוגדלת

 

 

eyewear © הזכויות שמורות  דף הבית  אודות האתר  חדשות  OUTDOOR  שאלות  משקפי שמש  מבצעים  תגובות  אחריות  מעבדה  צור קשר  מאמרים - תנאי שימוש -  יבוא ושיווק בלעדי : KAENON ISRAEL  
לייבסיטי - בניית אתרים