מיתוסים לגבי עדשות מקטבות (POLARIZED)


לאורך כל ההיסטוריה, היו אמונות שעם הזמן הן השתנו ואף התהפכו בעקבות חידושים והמצאות שנעשו על ידי ההתקדמות האנושית. למשל, אנו כבר לא מאמינים שהשמש סובבת סביב כדור הארץ, או כדור הארץ הוא שטוח.

והעדשות המהפכניות המקוטבות מנפצות את המיתוס האמנו בו עד היום, שמשקפי שמש מקוטבות טובות רק לדייגים וספנים! כל העדשות המקוטבות אינן עשויות באופן זהה. בכל מקרה, רק העדשות של משקפי השמש שלנו יש להן עליונות בזכות הפטנט הרשום של העדשות המקוטבות הן, באופן אמיתי משפרות את חווית הראייה, ואת הראות שלך בכל סביבה: על פני המים, מתחת לפני המים , על השלג, על הכביש,בגלישה בים, או בטיול רומנטי על החוף, בנהיגה ממושכת, בתוך או בפקק תנועה כאשר משתקפים אלייך אורות מסנוורים מן מכונית שלידך, או אחרות רחוקות יותר, בכל מקום ובכל פעילות.

אינכם חייבים להאמין לי- בידקו זאת בעצמכם !

מיתוס: כל העדשות המקוטבות הן אותו דבר

מציאות: כל העדשות המקוטבות אינן נוצרות באופן שווה או זהה. עד ליציאת הדגם של משקפי שמש, הצרכנים באמת יכלו להנות רק משלושה סוגים של משקפי שמש עם עדשות מקוטבות, ולכל אחת מהן תוצאות קצרות מועד.

1. הזכוכית יש לה בהירות, וצלילות ויעילות של קוטביות. בכל מקרה, עדשות של זכוכית לא נועדו לפעילויות ספורטיביות, מאחר ועדשות הזכוכית הן כבדות והן נשברות בקלות.

2. CR-39 הן משקפיים עם עדשות קלות יותר מאשר זכוכית, אבל עדיין יכולות להישבר בקלות וכתוצאה, משקפי שמש CR-39 אינן מומלצות לפעילויות ספורטיביות.

3. משקפי שמש עם עדשות פוליקרבונט – היו בשימוש נפוץ במשך עשרות שנים, והן הפכו לסטנדרט של 'משקפי שמש לפעילויות ספורטיביות' וזה מתבסס על: משקלם הקל, ועמידות לפגיעות חיצוניות. בכל מקרה, עדשות הפוליקרבונט מקריבות את הבהירות וצלילות בחווית הראייה ואת היעילות של המקוטבות כפי שקרה בעצם עם עדשות מזכוכית. וכתוצאה מכך, המשקפי שמש עם עדשות מקוטבות של פוליקרבונט משיגות צלילות גרועה בחווית הראייה, ותפיסה עומק גרועה גם כן. משקפי שמש עם עדשות לא גמישות בדרגת הכהות, והן נוטות להיסדק ולהתפצל כאשר הן מחוברות ע"י קידוח למסגרות שאינן ממוסגרות ממש. העדשות של פוליקרבונט נשרטות מאד בקלות, בעצם כפי שקורה עם עדשות של זכוכית. או CR-39.

 מיתוס: משקפי שמש מקוטבות אינן טובות לנהיגה או לרכיבה על אופניים.

במציאות, לאורך זמן רב אנשים חשבו, שהשיטה הטובה ביותר לגלות מפגעי מים בכביש היא על ידי זיהוי האור המוקרן מהם. באופן מעשי, האור המסנוור מן הכביש עצמו או מן המכוניות הוכח כדבר שמסיח את הדעת יוכל להיות מסוכן, לצערנו, משקפי שמש מקוטבות נחותות, מאיכות ירודה, מעוותות את חוית הראייה ואת תפיסת העומק – מה שגורם בסופו של דבר, להמעיט בחשיבות היתרונות של הפחתת אור מסנוור, בעזרת משקפי שמש מקוטבות.

עם הפטנט הרשום, עדשות מקוטבות, האור המסנוור נעלם. וכתוצאה, אתה מסוגל לראות את הכביש באופן ברור, עם תפיסת עומק אמיתית, וכמו כן, גם ייצוג הצבעים. וכתוצאה מכך, אתה רואה את מפגעי המים הכביש באופן מציאותי, וברור. וזה מאפשר לך את ההזדמנות לכוון את עצמך ורכבך נכון, במקום לתהות מה ישנו מתחת לאור המסנוור המעוור המשתקף מן הכביש.

רוכבי אופניים בהרים הרחק מן הכביש, גם הם יכולים להנות מן הביצועים של משקפי שמש עם עדשות מקוטבות. הן מגבירות תפיסה של עומק, ומאפשרות להתמקד באי אחידות בפני השטח של המסלול עליו הם רוכבים עם האופניים. ולאלו החוששים מעדשות כהות מדיי, כאשר הם מאיצים באיזורים מוצלים, משקפי שמש עם עדשות medium - מסוג Copper 28 או Yellow 35, הן התשובה הן מהונדסות במיוחד כך שניתן יהיה לראות איתן בשני התנאים: הן אינן כהות מדיי לתנאי ראות חשוכים, ואינם בהירות מדיי לתנאי ראות מוארים יותר.

המיתוס: משקפי שמש מקוטבות אינן טובות לגולף

במציאות: משקפי שמש נחותות, פחות איכותיות, נוטות לגרום יותר נזק מאשר תועלת לשחקנים במגרש גולף, הן מעוותות את הראות, ואת תפיסת העומק. הן ניתנות להשגה רק בעדשות כהות מאד, שמפחיתות את הפרטים שהעיניים שלך בדרך כלל יכולות לראות – וזה עושה את זה קשה לראות את גווני הירוק השונים. ועם הבעיות הללו האלה קל להבין למה עדשות מקוטבות יצרו לעצמן "שם רע".

בכל מקרה, עם משקפי שמש מקוטבים ווית הראייה היא צלולה וחדה ללא כל ספק.הן עדשות מקוטבות עם ביצועים וחומרים המציעים חדות ובהירות בפרטים הקטנים, ובתפיסת העומק – כל חווית הראייה - ללא כל מקום להשוואה, עם עדשות אחרות. ובנוסף, יש תכונת שמסוגלת לתפוס בראייה את הקונטרסט – הבדלי הגוונים, שמעמיקים את היכולת שלך לראות את גווני הירוק השונים, כפי שהם במציאות. כפי ששחקני גולף משתמשים במוטות שונים, למטרות שונות, עדשות –פטנט רשום , ניבנו לטווח רחב של מטרות ועם מגוון של רמות העברת אור (Light Transmission Levels™ - LTL™), כך ששחקני הגולף יכולים, סוף סוף, לסמוך על עדשות מקוטבות שיעניקו להם חווית ראייה חדה וצלולה, בכל תנאי תאורה.על תסמכו על מילה שלנו, הסתכלו על השחקנים המקצוענים.הם סומכים על משקפי השמש שלנו ועל העדשות מקטבות, והטווח של LTL™- רמות העברת האור שלנו, במטרה לשפר את משחקם. רוברט אלבני משתמש בעדשות בהירות ביותר שלנו (Copper 50), ובנוסף, קארין קוץ' משתמשת בעדשות הכהות שלנו (Grey 12).

מיתוס: משקפי שמש מקוטבות אינן טובות לשלג

במציאות: כאשר אתה נמצא בחוץ, בשלג, זה הכרחי להגן על עיניך ומן האור המסנוור ומעוור של השמש. למרות שישנן אפשרויות (כגון: משקפי שמש מקוטבות) להפחית את האור המסנוור, במשך עשרות שנים, האודים הנלהבים של השלג, חשבו שאין למשקפי שמש מקוטבות שום עניין כאשר הם במדרונים המושלגים. משקפי השמש המקוטבות הנחותות, עם איכויות פחות איכותיות, עיוותו את חווית הראייה שלהם, ואת תפיסת העומק, ואת ייצוג הצבעים.

 משקפי השמש עם העדשות המקוטבות המהפכניות משנות את כל זאת. היום אתה יכול לראשונה, להנות מחווית ראייה ברורה וצלולה, מדוייקת בתפיסת העומק, ובאופן מעשי, הפחתת אור מסנוור מוחלטת, לחווית ראייה שהיא צלולה וחדה. על ידי הפחתת ההשתקפויות של האור מן השלג או הקרח.

משקפי השמש המקוטבות- מאפשרות לך לראות את המפגעים בדרכך, לפני שאתה נתקל בהם. , מגוון רמות העברת אור Light Transmission Levels™ (LTL™) מאפשר לך לבחור את משקפי השמש הנכונות לך, ואת רמת הכהות (רמת העברת אור) המתאימה לך, כך שתוכל לשפר למקסימום את יכולת הראייה שלך בכל תנאי אור, החל מן השמיים הכחולים ביום שטוף שמש, ועד לאפור השטוח ביום אחר מעונן. וכמובן, עדשות היא באופן יוצא דופן קלה במשקל, ועמידה לפגיעות חיצוניות.

מיתוס: משקפי שמש מקוטבות הן רק לימים שטופי שמש

מציאות: האם אי פעם מצאת עצמך פוזל (כלומר מסונוור) ביום מעונן, או יום אביך, (אם זה על הכביש או על פני הים, או על פני השלג,)? בעצם, ימים מעוננים יכולים ליצור אור מסנוור ומפוזר שהוא גורם נזק לראייתך לא פחות מאשר השתקפות אור מסנוור מכל משטח אחר.


משקפי השמש עם עדשות מקוטבות, מציעות מגוון משקפיים למטרות שונות של מפחיתי אור מסנוור, בדרגות כהות שונות (העברת אור Light Transmission Levels™ - LTL®) ברמות שונות, כך שיש לך משקפי שמש לכל תנאי מזג אויר או תאורה. קונטרסט (ניגוד) משופר: Copper או Yellow אלו נמצאות ואפשריות רק במשקפי שמש המקוטבות - והן מציעות הגברת חדות בפרטים הקטנים ותפיסת עומק ביום מעונן או אביך, כאשר הכל נראה שטוח ואפור.