GoIsrael

בארצות הברית מתרחשות כמעט 2,000 פציעות בעיניים כל יום. מרבית הפציעות הללו ניתנות למניעה באמצעות השימוש במשקפי הגנה מתקדמים. פציעות בעיניים נפוצות בין חיילים בשירות פעיל כוללות גוף זר המשותף במשטח העין מעבודת מתכת ותחזוקת רכב. בנוסף, פציעות נרגשות מאובייקטים במהלך פעילויות ספורט. נפילות והתנגשויות באובייקטים במהלך אימונים גם נפוצות. במקרים של לחימה, פציעות מפיצוצים הן הכי נפוצות בעשור האחרון. 

התרומה שלך למשקף שמש והגנה מסייעת לחיילי צה"ל לשמור על העיניים

התרומה שלך למשקף שמש והגנה מסייעת לחיילי צה"ל להאיר את הדרך לביצועים מיטביים ולשמור על העיניים
אנו פונים אליכם לתרומה בהספקה של ציוד הכרחי לחיילינו בקו החזית. עם תרומתכם של 395 ש"ח עבור משקף, נוכל לספק זוג משקפי שמש דגם WILEY X - SABER - עם 3 עדשות מתחלפות שנחוצים מאוד לחייל המתמודד עם תנאי הקרב הקשים. התרומה שלכם לא רק תגן עליהם מנצנוץ השמש, אבק, ורסיסים, אלא גם תדגיש את תמיכתכם הבלתי מתפשרת באומץ ובזיקיות שלהם.

משקפי המגן יסייעו ללוחמים לשמור על עינהם ולמנוע פגיעות עיניים מיותרות. הפציעות בעיניים הן כתוצאה של רסיסים, הדף ופגיעות ירי, חלקן התרחשו כי הלוחמים לא הרכיבו משקפי מגן. בזכות תרומתכם נוכל לספק משקפיים לעוד לוחמים

כל דגם משקפי שמש מתוצרת WILEY X עומד בתקני בטיחות ANSI Z87.1+ High Velocity ו-High Mass Impact, להגנה החורגת הרבה מעבר לקרני השמש המזיקות. ישנם גם מספר דגמים בליסטיים העומדים בתקני MIL-PRF-32432 (GL) של צבא ארה"ב להגנה על עיניים. זאת סיבה מרכזית לכך שהחברה היא ספקית מובילה של ציוד הגנה לעיניים לצבא ואכיפת החוק בארה"ב כבר יותר מ-30 שנה.

תרומתכם תסייע לצייד את חיילינו במשקפי שמש בליסטיים, העמידים בפני רסיסים ופגיעות בעיניים. כל המשקפים מכילים תקן בליסטי של הצבא האמריקאי, מה שמבטיח את האיכות וההגנה המרבית על העיניים. תרומתכם תחזק את הכוח הקרבי ותסייע לשמור על ביטחון ובריאותם של החיילים בשטח.

בקבלת התרומה שלכם, נוודא לשלוח לכם תודה אישית על ידי צילום הרגע שבו החייל מקבל את המתנה שלכם ושליחתו באופן פרטי אליכם. נדיבותכם תעשה הבדל מוחשי בחיי אלו שמגינים על מדינתנו. תודה על התמיכה בחיילינו.
 הגן על מי שמגן עלינו
 תרומה שמעניקה הגנה ותמיכה בחיילים בשטח
בזכות תרומתכם נוכל לספק עוד משקפי מגן בליסטים ללוחמים
הנחות מיוחדות לחיילי צה"ל בשרות סדיר, אנשי כוחות הביטחון, לוחמים ביחידות מיוחדות, לוחמי יחידות הצלה ומשטרה על כל הקולקציה של WILEY X. *עם הצגת תעודה
צור קשר עכשיו 03-3760637 📞
אודות WILEY X 
WILEY X נוסדה על ידי ותיקי צבא ארה"ב בשנת 1987, והיא מייצרת את משקפי השמש המקוטבים והטקטיים המגנים ביותר בעולם ליחידות הצבא ואכיפת החוק השונות המסתמכות על משקפיים שעמידות בפני פגיעות כבר למעלה מ-30 שנה.
.
מיילס פרימן האב, יוצא צבא, הקים את WILEY X להגנה על עיניהם של מי שהגן על אמריקה. המורשת הצבאית של החברה סייעה לגבש מפת דרכים עבור החברה בשנים הבאות עבור לוחמים אמריקאים רבים בכל היחידות המיוחדות בצבא ארה"ב.
.
כל דגם משקפי שמש מתוצרת WILEY X עומד בתקני בטיחות ANSI Z87.1+ High Velocity ו-High Mass Impact, להגנה החורגת הרבה מעבר לקרני השמש המזיקות. ישנם גם מספר דגמים בליסטיים העומדים בתקני MIL-PRF-32432 (GL) של צבא ארה"ב להגנה על עיניים. זאת סיבה מרכזית לכך שהחברה היא ספקית מובילה של ציוד הגנה לעיניים לצבא ואכיפת החוק בארה"ב כבר יותר מ-30 שנה.
.
אנחנו גאים להביא לכם עכשיו את מותג המשקפיים המגן המדהים הזה לישראל
.
עקבו אחרינו באינסטגרם wileyxisrael@

ANSI Z87.1+ HIGH VELOCITY PROTECTION

Wiley X ANSI Z87.1+ frames and lenses must withstand the impact of a .25" diameter steel ball. For spectacles the projectile must be traveling 150 fps and for a goggle 250 fps.

CAPTIVATE™ POLARIZED COLOR ENHANCING LENSES

Captivate™ lenses filter out ambiguous light, increasing clarity and definition with vibrant contrast and vivid detail. Offered in multiple lens colors to provide situation-specific benefits in variable light conditions. Captivate™ lenses block UV/HEV rays and meet ANSI Z87.1+ and EN.166 safety standards for unparalleled protection.

HIGH MASS PROTECTION AND BALLISTIC PROTECTION

All Wiley X ANSI-rated frames and lenses must withstand the impact of a .25” diameter steel ball. For spectacles the projectile must be traveling 150fps and for a goggle 250fps. Several Wiley X eyewear models are tested to V0 ballistics which consists of a spectacle frame and lens being impacted with a .15 caliber projectile traveling 640-725fps depending on Mil-Standard and model, or a goggle frame and lens with a .22 caliber projectile traveling 550-590fps depending on Mil-Standard and model. This test is meant to simulate shrapnel that may be encountered on the battlefield.

משקפי שמש בליסטים הם חלק בלתי נפרד מתחום הציוד הצבאי המתקדם

  • רחוב אבן גבירול 165, תל אביב, ישראל
  • *פינת נורדאו

חנות היבואן יבוא ושיווק בלעדי אויילי אקס ישראל שעות: א-ה 9:00-18:00 שישי 9:00-15:00 *ביקור בחנות היבואן בתאום מראש - 03-3760637 עקבו אחרינו באינסטגרם wileyxisrael@